Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem visznek el pszichológushoz, azt kapom folyton hogy nekem nem kell, meg ilyennel minek. Na szóval, nagyon lefogytam úgy, hogy csak egy almát ettem 1 nap, már nem vagyok sovány, viszont folyton zabálni akarok (már kb. 2 hónapja), és ezért akartam pszichológushoz menni, hogy segítsen már h ne akarjak zabálni (főleg éjjel minden hízlaló cuccot), de azt mondják h a pszichológus ezen nem segít stb., és már nem tudom hogy mit csináljak, félek hogy nagyon meg fogok hízni, légyszíves ne írjatok olyat h minek eszek ilyenek, én is nagyon szégyellem.

2020. aug. 25. 21:28
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért, de már nagyon elegem van nem is figyeltem rá
2020. aug. 25. 21:29
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy chipsen élek egész nap (azt nem is eszek, de viszont sok csokit igen), de éjjel viszont kenyeret ennék, meg normál kajákat, amiket nem pont éjjel kéne enni, pl. rizst (valami hússal vagy ilyesmi), meg banánturmixot (abba csak tejet meg 1 banánt rakok) de viszont emellé még gyümölcsös joghurtot eszek édesítővel, sötét kakaóporral, és gyümölcsökkel... és a legrosszabb a vajaskenyér. És már elegem van ebből a falásból, soha nem gondolkodtam egész nap kajákon, mielőtt nagyon lefogytam volna, de mindig is kövérnek láttam magam, ezért most is félek, hogy jobban meghízok
2020. aug. 25. 21:36
 3/8 A kérdező kommentje:
a nappali kajáim szerintem normálisak, eszek gyümölcsöt is, zöldséget is, csokit azért eszem, mert ha megkívánom és nem eszem meg, akkor falás lesz a vége (tapasztalat)
2020. aug. 25. 21:38
 4/8 A kérdező kommentje:
És az a legrosszabb, hogy éjjel éhes leszek (úgy, hogy egész nap rendesen eszek), de mostmár sovány sem vagyok, így már nem tehetem meg hogy olyan sokat egyek...
2020. aug. 25. 21:43
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem eszetlenül falok, csak egyszerűen ilyenkor nem tudom megállni hogy ne egyek, és mindent kívánok, de nincs kinek elmondanom, mert segítséget nem kapok senkitől, max csak annyit h "még szerintem nyugodtan ehetsz sokat", de az a bajom, hogy nem akarok falni, nem akarok a kajákra gondolni, Bocsi hogy hosszú lett és össze-vissza írtam
2020. aug. 25. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen nem tud segíteni a pszichológus. A koplalással jól felborítottad a hormonjaidat, sok idő kell, amíg helyreállnak. Valószínűleg vitaminokból és egyéb tápanyagokból is hiányod lett, amit a szervezeted most vissza akar pótolni. Ha ettől meghízol, hát meghízol. Mozogj rendszeresen és próbálj egészségesebben táplálkozni (kevesebb cukor, liszt, édesség, műkaja, több zöldség, gyümölcs, hús, tojás - zsíros ételek is mehetnek, hogy a zsírban oldódó vitaminok is meglegyenek). És tanulj az esetből, ne csinálj többször ekkora hülyeséget, nem éri meg.
2020. aug. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi a plágiumért, kedves 6-os. Tetszik, amit írsz, csak itt-ott vátoztatok rajta.

Szerintem ezen nem tud segíteni a pszichológus. A koplalással jól felborítottad a bélflórádat, sok idő kell, amíg helyreáll. Valószínűleg vitaminokból és egyéb tápanyagokból is hiányod lett, amit a szervezeted most vissza akar pótolni. Ha ettől meghízol, hát meghízol. Mozogj rendszeresen és próbálj egészségesebben táplálkozni (kevesebb cukor, liszt, édesség, műkaja, több zöldség, gyümölcs, hús, tojás - zsíros ételek is mehetnek, hogy a zsírban oldódó vitaminok is meglegyenek). És tanulj az esetből, ne csinálj többször ekkora hülyeséget, nem éri meg.

2020. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól látom, hogy csak 1 szót változtattál? Amúgy igazad van, azt is felborította :)
2020. aug. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!