Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki tud írni pár jól...

Valaki tud írni pár jól bevált módszert a gyors fogyáshoz? Ételeket illetve valami jó alkalmazást az edzéshez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Leszeretnék magamról adni 4kg-ot legalább Szeptember végéig vagy Novemberig. Ezért kérnek pár tanácsot.

2020. aug. 26. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd el a kenyérféléket, a mekis kajákat, az édes-habos süteményeket, a nassolást, a tévézés közbeni csipegetést, a kólát és társait.

Mozogj naponta rendszeresen, akár futni, úszni, bármit, amivel le tudod dolgozni magadról a felszedett többletet.

2020. aug. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Az én tapasztalatom, az az volt hogy nagyon sok vizet, de tényleg sokat ittam egy nap plusz sokat sportoltam napi 6 órát, és nem hagytam el semmit, csak szimplán kevesebbet ettem.
2020. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyél sok zöldséget a hagyományos köretek csökkentésével. Ne nassolj, üdítőket, gyümölcsleveket hagyd el. Bármilyen mozgás megfelel, akár a 1 óra séta, vagy futás is, Youtube-on rengeteg edzős videót találsz.
2020. aug. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igyál vizet és egyél sok zöldséget meg gyümölcsöt
2020. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mozgas

Es csak annyi, h tobb energiat egetsz el mint amit beviszel...


Sok gyumolcs...nem fasza eszre se veszed mennyi gyumolcs cukrot tolsz be.

2020. aug. 27. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!