Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lesz ezután velem? L

Mi lesz ezután velem? L

Figyelt kérdés

A karanténban elkezdtem fogyózni. Nem feltétlenül a fogyás volt a cél inkább a csinosodás. A nyár elején elkezdtem kicsit kevesebbet enni, de azért mert nem voltam éhes, és úgy voltam vele hogy akkor még fogyok is kicsit. Ez kb napi 900-1000 kcalt jelent. Persze nem minden nap, hanem amikor úgy tetszett kb. heti 3-4 alkalommal. Ez mostanában egyre gyakoribb mivel tavaly csúfoltak a suliban hogy kövér vagyok (172/62 kg.) és most ugye újra itt a suli ezért heti akár 5x is így ettem. De félek hogy ha a suliban újra többet eszek (1400 kcal) akkor vissza hízok mivel a szervezetem raktározni fog. Nem tudom mit csináljak most tetszik az alakom nem szeretném hogy újra kövér legyek. Arra gondoltam hogy heti 50 kcal-lal emelem meg a kalória keretem de ez elég sok idő (10 hét). Tudnátok segíteni? Vagy nem fogok visszahízni ha egészséges maradok?


L



2020. aug. 30. 16:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen ételeket eszel? Mit eszel a "jobb napjaidon"? Főtt ételeket szoktál enni? Húst?

Ez így nagyon nem egészséges, amiket a 7. hsz-ban mutattál. Emiatt is puffadhatsz.

Hány kiló vagy most? 62 kilóval egyáltalán nem vagy/voltál kövér.

Kezdj el egészségesebben táplálkozni, több fehérje, zöldségek (nem baj, ha csak néhány fajta, az is valami), gyümölcsök, egyél normális főtt ételeket is ebédre. Ezzel együtt emeld a kalóriabeviteledet is. Így meg tudod tartani a testsúlyodat, már ha egészséges tartományban van. Emellett kezdj el tornázni, hogy ne legyél skinny fat.

2020. szept. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sokszor egyél keveset akkor nem fogsz puffadni és hízni sem. Lassan felszívódó szénhidratokat valassz mellette zsírszegény fehérjéket és a cukrot felejtsd el. Nem fogyózni kell hanem eletmódkt váltani mert amint latod ìgy az emsztésed megy tönkre.
2020. szept. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!