Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lesz ezután velem? L

Mi lesz ezután velem? L

Figyelt kérdés

A karanténban elkezdtem fogyózni. Nem feltétlenül a fogyás volt a cél inkább a csinosodás. A nyár elején elkezdtem kicsit kevesebbet enni, de azért mert nem voltam éhes, és úgy voltam vele hogy akkor még fogyok is kicsit. Ez kb napi 900-1000 kcalt jelent. Persze nem minden nap, hanem amikor úgy tetszett kb. heti 3-4 alkalommal. Ez mostanában egyre gyakoribb mivel tavaly csúfoltak a suliban hogy kövér vagyok (172/62 kg.) és most ugye újra itt a suli ezért heti akár 5x is így ettem. De félek hogy ha a suliban újra többet eszek (1400 kcal) akkor vissza hízok mivel a szervezetem raktározni fog. Nem tudom mit csináljak most tetszik az alakom nem szeretném hogy újra kövér legyek. Arra gondoltam hogy heti 50 kcal-lal emelem meg a kalória keretem de ez elég sok idő (10 hét). Tudnátok segíteni? Vagy nem fogok visszahízni ha egészséges maradok?


L



2020. aug. 30. 16:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Légy szíves gyűlölködők kíméljenek tudom hogy nem jól tettem ezért szeretném visszaállítani. Egyébként ezt egészségesen vittem be figyeltem a fehérjét stb.
2020. aug. 30. 16:55
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Kedves L! Te voltál a kedvencem a Death Note-ban. Tudtam, hogy nem haltál meg! Megértem, hogy fogyóznod kell, amilyen sütimennyiségeket lenyomsz, az a csoda, hogy cukorbeteg nem lettél.
2020. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem leszel kövér, neked 1400kcal is bőven fogyókúra. Heti 200-al emeld meg, és figyelj oda, hogy minél több zöldséget egyél, az üdítőket, péksüteményeket hanyagold.
2020. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De igazából nem is vagyok éhes. Ha megeszek 1500 kcalt akkor már egész nap tele vagyok, fel vagyok puffadva, rosszul érzem magam. Nem tudom hogy tudnám ezt vissza fordítani :/
2020. aug. 30. 17:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem vagy éhes, mert hozzá szoktál, illetve azért puffadsz, mert nem mozogsz. Pettanj fel a biciklidre, vagy sétálj 1 órát, mindjárt jobban fogod magad érezni.
2020. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szabadna tudni, hogy miket eszel? Korántsem mindegy ugyanis.
2020. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ma már próbáltam többet enni de eddig csak az ebédig ettem meg: [link]


Ez a régebbi koplalásom: [link]


Ez pedig egyik a nagyon rossz napjaim közül: [link]

2020. aug. 31. 16:49
 8/12 A kérdező kommentje:
Most megettem a sajtot és a tejet mert abban van kalcium, zsír és fehérje, de a zabkásához megint nincs étvágyam, sem éhség érzetem :/ De ha nem eszem meg megint csak 1000 kcal lesz meg...
2020. aug. 31. 16:56
 9/12 anonim ***** válasza:
95%
Elképesztően rosszul eszel, gyakorlatilag édességen és tejen élsz. Ez nem tudom, hogy honnan vetted, hogy egészséges? Semmi zöldséget nem eszel, pedig az kellene az étkezésed 1/3-ának lennie.
2020. aug. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam édességet enni ma különleges nap volt. De tudom hogy a zöldségeket meg kéne szoknom de sajnos nagyon nem szeretem őket. Uborkát, paradicsomot szoktam enni, hagymát és savanyúságot vagy salátát. Gyümölcsöt többször szoktam de az ma nem volt otthon.
2020. aug. 31. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!