Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki tud nekem írni hatásos...

Valaki tud nekem írni hatásos hízókúra étrendet?

Figyelt kérdés

Lehet egészségtelen is csak minnél jobban és gyorsabban hízlaljon. Egyszerűbb kajákra gondoltam, amit a boltba megvásárolhatok és egyből meg is ehetem.


Sajnos az utóbbi 3-4 hónapban 5 kilót fogytam és egyszerűen rosszul vagyok magamtól, azóta látványosan kiállnak a csontjaim, eltűnt a mellem és a fenekem és lógnak rajtam a ruháim. Borzasztóan érzem magam. Előtte is nehezen híztam, de sikerült elérnem egy olyan testsúlyt, ami bár még mindig vékony volt, de már az egészséges kategóriába tartozott. Erre most elvesztettem ezt a testsúlyt.


Kérem, aki tud az segítsen miből, mennyit egyek, mert nagyon elment a kedvem. :(


2020. szept. 7. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Pörkölt nokedlivel kovászosuborkával minden nap
2020. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na az ilyen válaszokat légyszí ne. Lehet, hogy tényleg segítő szándékod volt, lehet csak hülyeségből írod, de egyrészt ÉTRENDET írtam, másrészt ez tipikusan olyan snassz válasz, amit minden hízni akarónak ellőnek.
2020. szept. 7. 12:37
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Vegyél házi kacsa vagy libazsírt, reggelire egyél meg friss fehér kenyérrel 1-2 szelet zsíros kenyeret, igyál hozzá Maci kávét tejjel és kis tejszinnel, tízórai valamilyen leveles tészta (pl. sütődés) és gyümölcs, ebédre leves, főétel, esetleg desszert is, uzsonnára gyümölcs, vagy gyümölcs turmix, vacsorára is ehetsz főtt ételt, vagy szendvicset zöldségekkel, nasinak ajánlom a sótlan mogyit és csokit. Én így tudtam hízni pár kilót, igaz kellett kb 3 hónap, hogy meglátszódjon rajtam.
2020. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyél bármit, amit eddig, csak többet, és naponta 5x legalább. Az sem jó, ha nem kiegyensúlyozottan táplálkozol. Reggelire zabkása, tejjel, cukorral gyümölcsökkel, szendvics, péksütemények; ebédre hús körettel, salátával, tészta ételek, desszert; vacsorára kolbászos, szalonnás, sajtos rántotta kenyérrel, zöldségekkel, meleg szendvics, ebéd maradék. Köztes étkezésnek kekszek, nápolyi, csoki, gyümölcs, olajos magvak, túró krém, puding stb. Éjszakára még egy kis chips is belefér TV, monitor előtt.

Étrendet szakemberek pénzért írnak, azt itt ne várj. A kalória szükségletedet pld. kaloriabazis.hu segítségével ki tudod számolni, azt legalább 500-al meg kell emelni, abban is segít, hogy mi mennyi kalória.

2020. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2020. szept. 7. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!