Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízókúrás étrendet írnátok nekem?

Hízókúrás étrendet írnátok nekem?

Figyelt kérdés

Az a problemam hogy 160 cm vagyok,31 eves es kb. 50kg!

Szeretnek hizni de nem nagyon jon ossze :(

Sajnos tej allergiam van es laktozmentes eteleket,italokat sem fogyaszthatok,kizarolag novenyi tejtermekeket!

Szojat es marhat sem fogyaszthatok. :(



2019. okt. 24. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen a napi étkezésed rendszeresége. Ird össze mit ehetsz. És rendszeresen legalább 5x egyél naponta.
2019. okt. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :)
2019. okt. 24. 23:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jó a súlyod, de te tudod.

Még így is nagyon sokféle ételt ehetsz, marhán kívül bármilyen húst, tojást, gabonaféléket, zöldséget, gyümölcsöt. A feldolgozott ételekkel, még a bolti pékáruval is légy óvatos, nagyon sokban van szója vagy tejszármazék. Inkább főzz, készíts magadnak ételeket.

Én is tejérzékeny vagyok, de elég jól megvagyok tejtermékek nélkül. A vaj nekem egyáltalán nem okoz problémát, annyira minimális a fehérje- és laktóztartalma (1% alatti). Natúr kókusztejet használok főzéshez és kávéba.

Egyébként ha a diétától rendbejön az emésztésed, lehet, hogy könnyebben fel tudsz szedni pár kilót, de javaslom, hogy sportolj is, hogy izom is menjen fel rád.

2019. okt. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat 😊
2019. dec. 23. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!