Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez mar lehet egy kezdodo...

Ez mar lehet egy kezdodo magas vernyomas?

Figyelt kérdés
Ma megmertem es 133/69volt 86 pulzussal. Erzem a szivdobogasom, kiakarnam magam vizsgaltatni ez ugyben. Csaladba mamamnak, nagy batyamnak(agyverzest kapott), apukamnak, anyukamnak, az o batyjanak, es a fianak, ugye az az uncsitesom. Felek h nekem is kialauloban van, mostanaba sokat vagyok sz rul. Setaltam is es alig birtam a tempot. Nem tudotok egy jo dokit Budapesten.?

2020. szept. 30. 15:51
 1/4 anonim válasza:
Hány éves vagy? Hogy étkezel? Dohányzol?
2020. szept. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
29 leszek 2 honap mulva. Csak rendes kajat eszek, gyors ettermit max 1x de abbol is inkabb salatat. Itthon tornazok, 30percet kb. Bar az utobbi idoben elhanyagoltam mert nem birtam. Nem dohanyzok.
2020. szept. 30. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

140 felett kezdődik a systolés magasvérnyomás. 90 felett a diastolés.

A tiéd tökéletes.

Inkább stressz vagy pánik miatt lehetett a szívdobogás érzés.

A megnyugszol, visszatérsz a normál életviteledhez a panaszod is meg fog szűnni.


Ehhez nem kell orvos.

2020. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet pánikbetegség is, igen. Sőt több, mint valószínű. Nekem is hasonló tüneteim vannak néha. 1-es voltam.
2020. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!