Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Magas vérnyomással, nagy...

Magas vérnyomással, nagy bajom is lehet?

Figyelt kérdés
Holnap reggel megyek orvoshoz, a koromat privátban leírom, szóval írjatok! A lényeg hogy utánaolvastam és azt írták hogy túlsúly, egészségtelen táplálkozás, és sport hiány. Na én tényleg egészségtelenül táplálkozok és már nem sportolok. (Most nekiállok mindegyiknek) Túlsúlyos egyátalán nem vagyok. És ugyse az volt hogy iskola "orvos" úgymond, mindig megyünk osztállyal és megnézik a vérnyomást stb.. és nekem mindig egy kicsit magas volt (nem tudom már mennyi) és most utánaolvastam, lassan már 2 hónapja fáj a tarkóm körül (ott hátul a fejem) és magas vérnyomásra utal. A kérdésem: Nagy bajom lehet?

2018. nov. 6. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az agyvérzés nagy bajnak tekinthető, akkor igen. A korodat meg leírhattad volna nyugodtan, itt senki nem fog abból rádismerni.
2018. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kutyakemény srác lehetsz, ha egy kis fejfájástól rögtön meg akarsz halni. ..tartós tejet már ne vegyél.
2018. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A magas vérnyomást gyógyszerrel kezelni kell, bár lehet hogy csak az orvosnál ment fel a vérnyomásod, mert izgultál, elő szokott fordulni. Érdemes lenne otthon naponta többször is megmérni, pl hétvégén, így biztosabb képet lehetne kapni. Ha szükséges, kardiológiára fognak küldeni.
2018. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!