Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért érzem magam rosszul...

Miért érzem magam rosszul péksütemény után?

Figyelt kérdés

Semmire nem vagyok allergiás, elvileg.

Mikor péksüteményt eszek, olyan érzés van a lábamba, mintha kidurrannának az izmaim, vagy nem is tudom. Bizsereg az egész, az arcom elnehezedik. Mintha teletömődnék toxinnal. A hátam nyaki részénél elkezd fájni, bár inkább csak kellemetlen érzés. A homlokomon érzem, ahogy a bőröm alatt elkezd viszketni. Kívülről csak annyi látszik, hogy morcos vagyok, ráncolom egy kicsot a homlokom és plusszban, mintha nem lenne vérkeringés a lábamban, bár ezt csak én látom, mert már hosszúnadrágba járunk. Hozzá érek a combomhoz, és ott marad a fehér nyoma. Konkrétan érzem, ahogy dagadok. Nem jelentősen, mert nem tették szóvá, viszont emiatt 3-4 centi biztosan van a combomon. A májammal van egy kis probléma, nem méregtelenít rendesen. Szedek rá vitamint, ami érezhetősen segít. Kollégiumban vagyok, szóval nem azt eszek, amit akarok. Reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna biztosítva van. Eltudjátok képzelni milyen egészséges. Reggeli, tízórai csak péksütemény. Ez igazából nagyon betesz, mert suliba, emiatt nagyon rosszul érzem magam. Mintha az agyam se működne úgy, mint ahogyan kellene. Amolyan "homály".

Azokon a napokon, mikor úgydöntök keveset fogok enni, mert már elég volt, a hátam se fáj, könnyűnek érzem magam, tisztán tudok mosolyogni és az arcbőrömet is tisztának érzem. Az orvosom azt mondta erre, hogy nem vagyok allergiás rá, és csak a májam miatt van. Teljes körű vérvizsgálaton is voltam és semmi gond nem jött ki a májamon kívül.

Hogyan oldjam ezt meg?

Nem jelentkezhetek ki, esetleg arra gondoltam, hogy ebédig nem eszek, és a kaját odaadom valakinek?

Mit gondoltok?

(16 é. vagyok)



2020. okt. 3. 20:35
 1/3 A kérdező kommentje:

Sok mindent kihagytam, de nem bírnám felsorolni. Azért inkább mondok párat. Nagyon romlott az egyensúlyérzékem, fényes (mintha zsíros lenne) a székletem, a hajam nagyon elkezdett hullani, a mentsruációm borzasztóan rendszertelen, a tejet sem fogadom be könnyen (nem tesz jót a bőrömnek), hízok-fogyok, alapvetően nincs étvágyam, így érzelmi evő lettem. Soszor elfelejtek enni, másszor, pedig dugig eszem magam.

És persze még van egy csomó...

2020. okt. 3. 20:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj meg gluténmentes étrendet kérni, bár nem biztos, hogy adnak.
2020. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A bolti "sütemény" tele van minden hulladékkal, ami inkább méreg, mint étel

pl. transzzsír, cukor


Ezen kívül problémás lehet a glutén is...


Mielőbb kezdj el sportolni, és valahogy megoldani a normális kajálást, mert ennek nem lesz jó vége


A zabpehely pl. olcsó és tápláló reggeli lehet, 1 kiló 500- olcsóbb helyeken pl. lidl spar

2020. okt. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!