Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 156cm magassághoz jó az 59 kg?

156cm magassághoz jó az 59 kg?

Figyelt kérdés
2020. okt. 5. 18:23
 1/7 Hellmano ***** válasza:
Sok mindentől függ, hogy kinek mi a jó vagy sem. A súly eloszlása az emberen az életkor ezek pl. nagyban befolyásolják, hogy jó e vagy sem. A felesleg az zsír vagy izom stb. Ezt látni kell és úgy lehet megítélni a dolgot. Te látod magad, ha jónak találod, akkor oké, ha nem látod magad jónak, akkor meg dolgozz rajta.
2020. okt. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy sovany, de tulsulyos sem. Ha nagyon vekony csontjaid vannak es semmi izmod, akkor azert van folosleg. De nagyon sokfele alkat van.
2020. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Sok. +8.
2020. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3: Bizonyára anorexiás vagy, hogy ez neked sok.

Kedves kérdező, teljesen jól vagy így.

2020. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem jó, az ideális 52 körüli lenne, ez így kissé husi. 170 centis csajok ekkorák.
2020. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alkatfüggő. Ugyanilyen magas vagyok, rajtam már 56 kb is meglátszott. Nem voltam kövér, és évek óta sportolok, szóval azért volt formám úgy is. Most 49 vagyok, de továbbra sem vagyok full szálkás, vagy kórosan vékony. De nekem alapvetően elég könnyű a csontozatom.
2020. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na ugye.
2020. okt. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!