Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Túróstésztától hasmenés?

Túróstésztától hasmenés?

Figyelt kérdés
Bent a munkahelyen ettem túróstésztát szalonnásan. Jól esett, viszont nem kellett 15perc, és rohantam a wc-re, mint a víz, úgy jött ki. Nagy valószínűséggel tegnapi volt, lehet ez volt a baj? Vagy alapból nem bírhatom? Remélem nem vírus.

2020. okt. 7. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak simán laktóz érzékenység. Az is lehet, hogy a tejfölt felvizezték, vagy nem megfelelő hőfokon tárolták.
2020. okt. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Párommal mindketten hasmenést kapunk a túrós tésztától, minden alkalommal.

(Sose romlott és egyikünk se allergiás a tejre.)

2020. okt. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Valamiért elküldtem.

Szóval ez ilyen alattomos tud lenni, nem hiszem hogy vírus lenne.

2020. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

lehet, sok a túró és szalonna egyszerre.

a tegnapi se gond, ha hűtőben volt tárolva.

2020. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#1: nem gondolnék laktózérzékenységre, a kávét is sima 1,5-ös tejjel iszom, (kizárólag munkában iszok hozzá laktózmenteset, mivel bent nálunk a sima tej 3,6os) tejes édességektől sincs semmi bajom. Szóval nem gondolnék erre.

Többieknek köszönöm a választ. Remélem, hogy csak sokallta a gyomrom, nem szeretnék beleesni ilyen vírusba, tavaly ilyenkor bőven elég volt, sajnos emetofóbiám van:(

2020. okt. 7. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!