Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tényleg hatásos a regenor...

Tényleg hatásos a regenor kúra, a fogyásra? Anyósom ezzel foglalkozik, köszönöm, nem kell segítség a beszerzésében, csak tapasztalatra lennék kíváncsi, ki mennyit fogyott, mennyi idő alatt.

Figyelt kérdés

Anyósnak segített, egészségügyileg is. Nézem, ahogy eladja, és az ismerősöknek is beválik. De valahogy még sem hiszem el valamiért. :D régebben fogytam 25 kilót, de persze kemény munkával. Futottam és egészségesen ettem. De nem rég volt császárom, gyenge egy hónapja, és mivel mozogni nagyon nem tudok, a kicsi mellett meg amúgy sem a seb miatt, megpróbálkoznék ezzel. Már 2x belevágtam szülés előtt, kiváncsiságból, de pár napon belül borasztó migrénem lett hányással. Nem tudom, tényleg ettől e, vagy sem. De tény, hogy nagyon migrénes vagyok(általábannakkor hányok is), nem akarom erre fogni minden képpen, csak furán jött ki.

Illetve ti miket ettetek? Én ráadásul lisztérzékeny is vagyok, a kenyeremben meg van szója, azt meg úgy tudom nem lehet.

Előre is köszi.



2020. okt. 10. 09:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Terhesség előtt volt az a próbálkozás. Elnézést.
2020. okt. 10. 09:06
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez egy alacsony szenhidrat, magas zsir dietanak tunik, ami jol mukodik (mondjuk nem tudom pl. az olivaolajjal mi bajuk vagy a tejtermekekkel). Dieta + mozgas = fogyas. Az a termek amit arulnak melle valoszinuleg humbug. Inkabb egy szobabiciklit vennek az arabol, azzal nem megeroltetoen tudnal mozogni. Sok sikert:)
2020. okt. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel jár hozzá étrend, igen, hatásos. Egyébként önmagában semmi értelme, ahogy semmi más ilyen "csodaszernek" sem.

Maga a lötyi pedig veszélyes is lehet, attól függően, hogy van-e valami alapbetegséged.

2020. okt. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nem muszáj mozogni, elég egyelőre diétázni, aztán majd mozogsz.

A séta is elég tud lenni eleinte is majd.

szoptatni tudsz?

2020. okt. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges. Amíg nem tartasz diétát semmilyen csodaszer nem hat, aztán rájössz, hogy addig sem a csodaszer tett jót drága pénzért, hanem mert odafigyelsz, hogy mit eszel.

Gondolom szoptatsz, úgyhogy egyébként sem javasolt valami őrült sanyargató diéta. Felezd meg a szokásos adagokat, és egyél minél több zöldséget. Próbáld ki a kaloriabazis.hu-t sokkal jobban megéri tudatosan enni hosszú távon.

2020. okt. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Feleslegesek ezek a termékek, mozgás és étrend váltás nélkül nem érnek semmit.
2020. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Sajnos szoptatni nem tudok.

Köszönöm mindenkinek.

Igazából én is ezen a véleményen vagyok, de kíváncsi voltam kinek hogy vált be, mert azért ismerősök fogytak.

2020. okt. 10. 11:56
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

fogytak, mert a diétáját követik, de ennél jobbat is lehet.


nagy nehezen találtam meg az összetevő listát is csak neten, de ki is lőve számomra, még ha érdekelne is. semmi különleges hozzávaló nincs benne.

2020. okt. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

A Rer-enor egy kizárólag zárt kereskedelmi láncban kapható táplálékkiegészítő. A termék mellé jár a tanácsadás is, tehát akitől megveszed, az köteles lenne minden információval ellátni téged és segíteni a kúra ideje alatt. Ezek szerint anyósoddal vagy nem vagytok túl jó beszélő viszonyban, vagy nem ért jól a Reg-enor kúrához. Különben nem kellene itt a GYK-n kérdezni. (ezért is esik itt a GYK-n kevés szó róla)


Amit fontos tudni, hogy a Reg-enor az nem egy fogyókúrás szer. Nem arra lett kitalálva. Rendbe teszi az emésztést és az epeműködést, emiatt beindulhat a fogyás.

Kérdező, írod, hogy migrénes vagy. A migrén egyik leggyakoribb oka a nem megfelelő epeműködés. Sok embert ismerek, akik éppen a migrénjük megszűntetése miatt csinálták végig a kúrát. Ha az anyósod valóban ezzel foglalkozik, akkor kérdezd meg a csapatától, hogy hány embernek oldotta meg ezt a problémáját.

Ha a Reg-enor kúra elkezdése után felerősödtek a migrénes tünetek, akkor el kell menni egy hasi ultrahangra és megnézetni, hogy nincs-e epeköved. Ha bármilyen negatív tünetet észlel valaki, akkor az elején csökkenteni kell az adagot, pl az elején csak 5, vagy 2.5 ml-t inni és fokozatosan növelni az adagot.

Az is okozhat kellemetlen tüneteket, ha nem tartod be 100%-ban a kúra szabályait. Pl nem étkezel napi 3-szor, vagy nincs meg a kötelező 30 gramm zsírbevitel étkezésenként. Vagy a tiltólistás ételekből akár egy picike is: cukor, tejtermék, olaj, ecet, alkohol.

De ezeket az anyósodnak mind tudnia kellene.

2020. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi oldja meg epemukodest?a tejsavofeherje vagy a grapfruit?

Mert aki nem agymosott, az rajon, hogy ezek vannak mashol is, nem kell ezt pont megvenni

2020. okt. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!