Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az almaecet napi használata...

Az almaecet napi használata milyen hatással van a gyomorra?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Az enyémre biztosan rosszal lenne, a gondolattól is hányok.

Fogyni nem fogsz tőle, ha erre gondoltál.

2010. aug. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kiváló hatással van a gyomorra. Minden más hireszteléssel szemben az almaecet ugyanis lugosít. Remekül illik a fogyókúrába is, ha evés előtt megiszol egy pohár vízben 1 evőkanál almaecetet. Én naponta használom.
2010. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az egész lúgosítás baromság. A test ph értéke állandó, meg lehet mérni. Ha megváltozik, elsavasodik, az súlyos betegség KÖVETKEZMÉNYE, nem oka. Ha csak lúgosítasz, azzal nem mész semmire, hanem szépen belehalsz a betegségedbe. Ha nem hiszed, kérdezz meg egy belgyógyászt, majd megmondja.
2010. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fölösleges pénzkidobás. vegyél helyette zöldséget, az is lugosit.
2010. aug. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tapasztalati vélemény:


Szóval almaecet. kb 3-4 hónapja iszom, víz helyett is fél liter víz, kb 2-3 evőkanál almaecet. már nem mérem, löttyintem és amennyi sikerül.

CSAK MEG KELL SZOKNOD AZ ÍZÉT.

én víz helyett is azt iszom. napi 2, 5l vízzel.

az anyagcserém normális, nincsen már szorulásom, meg a bőröm is szépült sokat, meg nem vagyok felpuffadva folyamatosan.

2010. aug. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mézes almaecetet vettem, csak ki fogom bírni, köszi a válaszokat
2010. aug. 10. 06:52
 7/7 Gift ***** válasza:

Fontos hogy csak organikus, szűretlen, pasztőrízálatlan almaecetet használj, a sarki boltban amit megveszel, nem hatásos. A legtöbb ember ezeket az értéktelen eceteket vásárolja. A kereskedelmi változatok átlátszóak és ecetízűek, egészségre ható értékük nincs, nem tartalmazzák az organikus, nyers ecet összetevőt. az enyhén színes almaecetet desztillálják.

A folyamat során gőzzel melegítik, elpusztítják a hatásos enzimeket és elpárologtatják az életet adó ásványokat, így a káliumot, foszfort, természetes és organikus fluorint, szilikont, nyomelemeket, pektint és más erőteljes tápanyagokat!


A desztillálás elpusztítja a természetes almasavat és borkősavat is, melyek fontosak a szervezetben levő mérgek és barátságtalan baktériumok elleni küzdelemben.

2013. jan. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!