Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan lehet leállítani egy...

Hogyan lehet leállítani egy idióta szomszédot, aki azzal zaklat, hogy anorexiás vagyok?

Figyelt kérdés

Abból kezdődött, hogy egyszer látott "futni".


Ilyenekkel traktálja anyámat, hogy heteken belül meg fogok halni stb.


2020. okt. 31. 15:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Érdemi választ nem kaptam, viszont egy bébike nevű felhasználótól kaotam az alábbi üzentet:

"Megint kamuzol, mint már évek óta folyamatosan!"


Ezt csak én nem értem?

2020. okt. 31. 17:21
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem mindegy, hogy anyád hogy áll ehhez, mert ha nem veszi komolyan, neked sem kellene. Ha meg ennyire zavar csöngess be hozzá, és mondd meg neki, hogy hagyja abba.
2020. okt. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az a baj pont, hogy anyám személyében partnert talált... Még azt is kibeszélték, mennyi a vérzésem, meg miért száraz a bőröm, mert az is anorexiára utalhat.


Amúgy felnőtt vagyok, állna elém... Bár elküldtem a francba, mikor letámadt futás közben, hogy táplálkozási zavarom van.

2020. okt. 31. 17:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy, hány kg?
2020. okt. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

168/53


De kb. energiaitalom, csokin, mekis kaján élek, soha nem fogyóztam. Kb. 3 alkalommal tévedtem el futni nyáron, ekkor vett észre....

2020. okt. 31. 17:47
 6/11 anonim ***** válasza:
Szarul eszel, és vékony vagy. Nem lehet, hogy anyádnak az a baja, hogy nem eszed a főztjét?
2020. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mindig is vékony voltam... Sőt ennél csak vékonyabb!


Amúgy nagyon jó, hogy a 21. században már azért bnáthatunk valakit, mert vékony. Nem csak ezeket eszem nyilván..


Anyám betegesen kontrollmániás, leválni képtelen. Ha egy idegen azt mondaná, vigyenek a diliházba, megtenné!

2020. okt. 31. 18:45
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg se a szomszéd, de anyád se érdekeljen. Nincs lehetőséged költözni?
2020. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
Bár borzalmas a táplálkozásod, nekik ehhez semmi közük. Amint lehet, húzz el onnan.
2020. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az lesz, mert akármire képesek.


Nem csak ezekkel táplálkozom, csak azt akartam vele írni, hogy nem számolgatom a kalóriákat, meg nincs táplálkozási zavarom..


Egyébként meg nem vagyok a tulajdonuk, hogy még azt is megszabják, mit egyek.


Egyébként a szomszédom pszichológus, nem hár hozzá senki, látta anyám bolond, aztán így akarna minél több pénzt lehúzni anyámról. Attól "gyógyulok" meg, hogy hozzá járok óránként 30ezerért 🤣

2020. okt. 31. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!