Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Protexin Balance vagy Jutavit...

Protexin Balance vagy Jutavit Probium kapszula a jobb probiotikum?

Figyelt kérdés
Az orvos egyébként a Protexint ajánlotta, de abban frukto-oligoszacharid van, amit elvileg a betegségem miatt kerülni kéne a FODMAP diéta szerint. 🤔 Jutavites probium is lehet helyette ugyanolyan jó?

2020. nov. 2. 13:27
A kérdező szavazást indított:
Protexin Balance
Jutavit Probium
7 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Tök felesleges mind a kettő. Bakterológián mondták a Szent Laszlóban hogy penzkidobás az összes
2020. nov. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
A Protexin a vicc kategória a 100 milliós csíraszámával. Egy jutavit még elmenne úgy tinglitangli kategóriában (2-5 milliárdos adag), de ha FODMAP étrendet követsz, akkor valószínűleg van egy olyan alap problémád, ami egy komolyabb probiotikumot követelne, úgyhogy a Yiya LGG-t ajánlanám, abban nem frukto-oligoszacharid a prebiotikum, hanem egy ún. "Sunfiber" rost, amit be lehet illeszteni a FODMAP étrendbe - [link] Vagy a Florabalance Plusban elvileg nincs prebiotikum, viszont abban csak 10 milliárd a csíraszám, ráadásul drágább az előbbinél.
2020. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Biokultot mindenesetre ne vegyél attól kerültem a kórházba. :D
2020. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ignis Subdialis ***** válasza:
78%

BioKultot ne azért ne vegyél, mert ez a posztoló beírja mindenhová a szentlászlós - biokultos rögeszméjét. Ilyen alapon senki semmit ne szedjen, hiszen minden termékhez található pár olyan ember, akinél jelentkezett valamilyen nem kívánt mellékhatás. Ettől még a BioKult jóval nagyobb valószínűséggel tart valakit távol a kórháztól, mintsem hogy oda juttasson.

A probléma inkább, hogy nagyon drága és a Te problémádhoz nagyobb adagokra van szükség. Egyébként vehetnél BioKultot is, ha a pénztárcád engedi, mert abban sincs prebiotikum, csak egyszerre minimum 5 kapszulát le kéne nyelni.

2020. nov. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Ez nem a rögeszmém te idióta hanem egy megtörtént eset! Tudod jobb más kárán tanulni mint kidobni egy csomó pénzt és megbetegedni. Nekem napi 2 szem elég volt belőle egy hétig. Hányinger, kegyetlen fejfájás, láz és végül már estem össze a lakásban is. Én megköszöném ha valaki figyelmeztetne nem ilyen stílusban reagálnék.
2020. nov. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem is figyeltem, hogy még a Jutavitben is több a csíraszám, mint a Protexinben. 😮 Pedig a protexin 5200 ft nálunk, a Jutavit meg olyan 1600 ft körül. Mitől van ilyen drágán akkor a Protexin???
2020. nov. 4. 12:41
 7/7 anonim válasza:
100%
Yiya Lgg-ben már semmilyen prebiotikum nincs. Kivették belőle. Magnézium-citrát az új vivőanyag. Én ezt használom.
2020. nov. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!