Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 napos víz kuraval mennyit...

14 napos víz kuraval mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Nem fogyókúra miatt, hanem tisztulás miatt kiszeretném próbálni.


Aki kipróbálta annak milyen tapasztalati voltak? Nem lett -rosszul nekem az első napom :)

13 napig még csak vízét szeretnék fogyasztani semmi mást.


2020. nov. 7. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos meghalnál. Aki kipróbálta, nem él, így nem tud tapasztalatot írni.
2020. nov. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Dehogy halsz meg, DE ha korábban nem csináltál vízböjtöt, akkor nem fogod bírni, erre fokozatosan kell felkészülni, én 5 nap után konkrétan remegtem az éhségtől, és tovább nem is csináltam, pedig én ittam mellé himalája sós, almaecetes vizet is.

Sima vizes kúrát szerintem nem ajánlatos csinálni, többet árt, mint használ. Pótolni kell a kiesett elektrolitokat, káliumat, hogy ne tedd tönkre a szívedet.

2020. nov. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutna.... a gyomrod teljesen kikészül majd, gyomorfekélyt, nyombélfekélyt is kaphatsz. Kérlek ne csináld. - egy antropológus
2020. nov. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Több haszna van heti 1-1 olyan napnak, amikor nem eszel, vagy mondjuk rendszeresen úgy enni, hogy a vacsora és reggeli között 12 óra teljen el, ez leveszi a terhet a gyomorról egy kis időre.
2020. nov. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!