Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 27 vagyok,183 centi és 102.8ki...

27 vagyok,183 centi és 102.8kiló amiből annyit akarok fogyni, hogy 97kilóig megse álljak. Miket szabad ennem? Mennyit naponta? Milyen mozgással kell kiegészítenem a fogyókúrát?

Figyelt kérdés
Az izmaimat megakarom erősíteni és a fogyókúra az összkép szempontjából szeretném ha jó lenne. A munka mennyit fogyaszt rajtam?

#askhl
2016. jún. 5. 21:03
 1/3 crudy ***** válasza:
Olvass utána kérlek a fogyókúra kategóriában. Minden le van írva.
2016. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát aztán azzal az 5 kilóval nagyon beljebb leszel. Vagy hagyd a francba az egészet, vagy ha komolyan gondolod, menj legalább 85 alá.
2016. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mester, kemény sujzos edzés, keverve saját testsullyal, plussz semmi szmét kaja. Ennyi. Rengeteg zöldség, fehérje, turó tojás, csirke, meg minöségi szénhidrát, kiszámolva, plussz rengeteg viz nap 3 liter minimum. Az az 5 kilo amit ekkora testömegböl leadsz az egészen biztosan nem zsír, hanem víz. Célozd meg inkább a 90 et. Persze ha nem vagy immos, akkor még mindig zsiros leszel.
2016. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!