Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fiúk, híztatok a karantén alatt?

Fiúk, híztatok a karantén alatt?

Figyelt kérdés
Fiúk, van olyan, aki idén az otthoni munka, illetve a karantén kapcsán hízott meg? Ki hány kg-t? Van olyan, aki örül is ennek?

2020. nov. 8. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt fogytam is. A melóhelyen minden nap a büfében reggelizek, ebédelek. Így kénytelen voltam itthon főzni. Azóta is home officeban vagyok. 8 kilót fogytam március óta 🤣
2020. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
105 voltam előtte 96 vagyok most. Nagyon vigyazok, hogy mit eszek inkabb nem eszek semmit az a tuti. Megszoktam az ehezest ugyh nem gond akar egy hetet kibirnom keves kajan. Inkabb zoldseg gyumolcs amit előterbe helyezek. Keves hus, megkevesebb kenyer ill peksutemeny a csokirol mar ne is beszelve. Azelőtt felzabaltam mindent, nagyon nagy haspok voltam. Sikerult veget vetnem ennek. Nem szamolok kaloriat, nem tudom, hogyan mukodik. Egyszer belekezdtem 2 nap alat fogytam 2-3 kg. Annyit csinalok, hogy nem eszek sokat épp, hogy ne korogjon a gyomrom.
2020. nov. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én év eleje óta kb 10 kilót szedtem fel. Részben mert az otthonlét alatt leromlott a kondim és ezért ellustultam. Részben pedig mert otthon nem volt visszatartó erő a munkatársak jelenléte hogy mennyit ehetek, így megnőttek az adagok és többet is nassolok mostanában. De megtetszett ez a kényelmesebb életvitel és az evést is jobban élvezem. Úgyhogy egyelőre biztos sodródom még az árral. A pocak sem zavar igazából :)
2020. nov. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem kb. 5 kiló szaladt fel, jórészt hasra.
2020. nov. 8. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mostanába felszedtem pár kilót de nem zavar.
2020. nov. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is feljött a karantén alatt pár kiló. Nem zavar egyelőre.
2023. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!