Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A karanten idoszak alatt ti...

A karanten idoszak alatt ti is hiztatok?

Figyelt kérdés

En mar lassan 5 hete vagyok otthon, es azota felhiztam 5 kgot.


Etrendem nem valtozott, viszont mozogni otthon nem tudok, eddig terembe jartam, ugy tudtam tartani a 62kgot most mar 67 vagyok, a combomon es a faromon latszik, hogy hiztam.


Futni se igazan tudok most kimenni. Milyen aerob mozgast kezdjek el otthon csinalni, vagy olyan edzest, amit nem unok el itthon a 20. percnel?


Tok szanalmasnak erzem magamat, mert teremben 1 orat lent szoktam lenni, megallas nelkul vegigedzem, itthon meg semmi motivaciom...


2020. ápr. 12. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudsz otthon edzeni? Nincs hely?
2020. ápr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Helyem is alig van, illetve ahogy irtam, itthon elhal a motivaciom teljesen.
2020. ápr. 12. 22:50
 3/11 anonim válasza:
23%
Rubint Réka edzés és azt élvezni is fogod
2020. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem.

Párom meg most mégtöbbet edz, youtubeon vannak ilyen 5 perces megállás nélküli edzések, azokból megcsinál párat + súlyzós edzés

2020. ápr. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen. Ugyanígy vagyok kb mint te. Nincs itthon mérlegem, szóval nem tudom mennyit hízhattam, de kb 3 kilóra saccolnám. Én is a combomon látom.
2020. ápr. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyelőre még nem híztam (fogynom kéne 15 kilót), de a motivációm is megvan MÉG. Kapcsolatban maradtam az edzőmmel, akinek a puszta létezése is motivál - egyelőre. Kaptam egy négyhetes edzéstervet, azt csinálom itthon. Néha elmegyek kocogni a környékre, aztán ennyi. Enni viszont ugyanannyit eszem, mint amikor még naponta elmászkáltam, úgyhogy előbb utóbb baj lesz nálam is, mert ha nem edzem, akkor többnyire döglök. :(
2020. ápr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 MrPifta ***** válasza:

Igen, de nem a karantén miatt. Én járok dolgozni.

120 vagyok, 130 is szeretnék lenni

2020. ápr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én már fogytam 3kg-ot:)) még 3-4et akarok,utána pedig picit izmosodni,formálódni

Nekem pont sokkal több motivációm van,mert ráérek,nincs stressz,nem fáraszt le a suli,és nagyon motivál hogy mire újra emberek közé lehet menni,jól nézzek ki:D

2020. ápr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én fogytam is
2020. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ugyanúgy vagyok vele mint a 8-as, csak én még stresszelek is :D
2020. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!