Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet az oka annak hogy...

Mi lehet az oka annak hogy nem bírom a rostokat?

Figyelt kérdés

Hasmenésem lesz a rostos dolgoktól. Most pl. egy rostosabb gabonapelyhet ettem és elég rosszul bírom.

Régen kaptam anyukámtól rost tablettát (szereti az egészség trendeket és vmiért úgy érezte jó ha random meglep egy doboz rosttal). Na attól főleg hasmenésem lett. Azóta nem szedtem ilyesmit, de a rostosabb ételeket sem bírom.

Kiegyensúlyozottan táplálkozom, vegán sem vagyok. Szóval nem arról van szó hogy folyamatosan ilyesmit eszem.



#rost #rostos ételek
2020. nov. 18. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne ilyen szarságokat egyél rost gyanánt.

GAbonapehely meg rost tabletta az mind tele van műanyagokkal.

Nem csoda ha nem birod.

2020. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tényleg csak a rossz minőségű rostra vagyok érzékeny. Csak sajnos minden vackot teleraknak ilyenekkel. Nem a rost miatt vettem a gabonapelyhet csak finomnak tűnt. Majd jobban figyelek ezekre a dolgokra.
2020. nov. 18. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen , finomnak tűnik mert telenyomják ízfokozóval is.
2020. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A natur gabonapelyheket nem rakják tele semmivel! Rost tablettábol milyent kaptál (lehetöleg pontos megnevezés)?
2020. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Talan Pharma bio-rost tabletta volt. Azt mar regen kaptam csak akkor tunt fel hogy mennyire erzekeny vagyok a rostra.
2020. nov. 19. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!