Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet valami bajom ezektől?...

Lehet valami bajom ezektől? Elhízhatok?

Figyelt kérdés

Muszáj spórolnom egy darabig.

Májkrémes kenyér, zsíros kenyér, tükörtojás, főtt tojás egyelőre ezek a variánsok. Főtt kaját szerintem nem fogok enni max havi 2x, nekem most drága a hús meg a zöldség is főleg a paprika, paradicsom


Azon kívül, hogy egyoldalúan eszek, pl a zsíros kenyértől elhízhatok?



#spórolás #zsíros kenyér #Egyoldalú étkezés
2020. dec. 3. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezek relatíve hízlaló ételek, de csak akkor, ha többet eszel, mint a kalória szükségleted. Rengeteg olcsó tápláló étel van, a hüvelyesek, káposzta félék, répa, máj, stb. akciókat nézd, lehet, hogy olcsóbban jössz ki és egészségesebben egy kis odafigyeléssel.
2020. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Káposztát májat nem szeretem, elég sok ilyen " alap kaját* nem szererek
2020. dec. 3. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Állandó kenyértől nagyon meghízol, és a tojáson kívül ezekben semmi nincs amire szüksége van a szervezetnek.

Farhát, rizs, lencse, bab. Ezeket edd inkább. Farhát olcsó, és azért sokszor elég sok hús van rajta. Rizzsel, lencsefőzelékkel nem hízlal. Lencsével még egészséges is. Én szoktam például párolt rizsre csak simán rakni májkrémet, és úgy enni. Bab/lencsefőzelékhez süthetsz/főzhetsz tojást...

Minden esetre a bab, lencse, rizs legyen az alap. Táplálók, egészségesek, nem hízlalnak.

2020. dec. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
A csirke belsőségek is olcsónak, máj, szív, zúza. Mirelit zöldség is sokkal jobb, mint a zsíros kenyér. A főzelék is olcsó étel. Keveset sem kell sok, de a zöldség hozzá olcsó pláne egy főnek.
2020. dec. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!