Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek elhízhatok? 172...

Szerintetek elhízhatok? 172 cm-s,54 kg-s lány vagyok. Az utóbbi időben kezdem hízni, felszedtem hirtelen négy kilot mert eddig 50 voltam.

Figyelt kérdés
Gyógyszert is szedek emellett, és félek h elhízok. Igaz anyum nagyon vékony, apum sem dagadt, elvileg nem vagyok hajlamos, de ki tudja. A fenekem és a combom pici narancsbőrös. Elezdtem csinálni a rubint réka féle comb, fenék tornát, az előbb fejeztem be. Mit tanácsoltok, tornázzak rendszeresen, kevesebbet egyek, vagy mit? Nagyon félek h elízok.
2010. júl. 16. 13:52
 1/2 cheesysnail ***** válasza:
100%
A rendszeres mozgás csak jó. Kevesebbet ne egyél mert lefogyhatsz és nem biztos, hogy úgy ahogy te szeretnél. Ha fogyni szeretnél akkor dokival beszélj ezügyben.
2010. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Ajánlok figyelmedbe egy weboldalt:www.gastrolife.hu


Hugom is 172 cm és 54-55 kg, Ő most szerintem vékony, mondjuk hozzá kell tenni, hogy esküvője előtt adott le 8 kg-ot (szóval volt 62 kg is). Ő mindig is sportolt, úgyhogy nincs narancsbőre, csinos izmos. De nemcsak sportolt, hanem odafigyelt, hogy ne egyen szénhidrátot, és probiotikumot és prebiotikumot is fogyasztott az étkezések mellé. Neked nem kimondottan fogyni kéne, hanem viszonylag egészségesen enni, mozogni és pro- és prebiotikumot fogyasztani! Mert így csökkenhetne a testzsírod, az emésztésed rendbe lenne és formásodhatsz is a torna által.

2010. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!