Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudok enni. Szerintettek...

Nem tudok enni. Szerintettek mit csinaljak?

Figyelt kérdés
3 hónapja nem tudok enni, folyamatosan émelygek es rosszul vagyok(ez csak most kezdődött). Nagyon kevesett eszek ha eszek is par falatott utana rosszul leszek. Folyamatosan "morog" a hasam de nem tudok enni. Stresszes voltam az elmult időszakban. 9 kg-t fogytam és ez most kezdett el agasztani, eddig azt gondoltam hogy milyen jó, hogy fogytam (amikor meg csak 3-4 kgt fogytam) beesett az arcom es nagyon sovány lettem. Ez előtt 54 kg voltam most 45 vagyok és nem tudom hogy mit csinaljak.

2020. dec. 10. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvos?
2020. dec. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyi eszed nincsen, hogy orvost keress 3 hónap alatt..... az már tényleg probléma.
2020. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ez sok minden lehet

Keress fel egy pszichológust, azzal nem lehet ártani

Nekem kiskoromban mikor nem akartam enni gyógynövény(ek)ből készült étvágy javítót adtak, ezzel is lehetne kicsit csalni

Esetleg keresd fel a háziorvosod, mert lehet vmilyen betegség áll a háttérben

Meg szerintem zárd ki a a terhességet egy-két teszttel, mert nagynéném ugyanígy járt az egyike alatt

2020. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valszokat! Orvoshoz meg psziologushoz azert nem mentem eddig mert anyukam nem engedi, terhes meg nem lehetek.
2020. dec. 10. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Szóval 3 hónapja fogysz, baj van, de nem engednek orvoshoz? Hány éves vagy? Egy szülő így gondolkodik??? Egy héten belül vinném a lányomat....
2020. dec. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem pszichés okai vannak, nálam is hasonló volt a helyzet.

Hány éves vagy egyébként?

2020. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
15 vagyok.
2020. dec. 10. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!