Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tippeket szeretnék kérni...

Tippeket szeretnék kérni tőletek hogy hogyan tudjak lefogyni 172cm/81kg es 70kg-ig szeretnék lemenni. Koplalás az jo lehet? 19F

Figyelt kérdés

2020. dec. 15. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:

A koplalás nem jó ötlet. Nem egészséges, nem tartható.

Sportolj valamit (jelen helyzetben otthon végezhetsz saját súlyos vagy súlyzós edzést). Tedd rendbe a táplálkozásod, egyél elég fehérjét és mellőzd a finomított szénhidrátokat, gyorsételeket, cukros nasikat, üdítőket, alkoholt. Aludj eleget éjszaka.

2020. dec. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 almavirágenyém válasza:

A koplalás sose jó! Az csak is rosszul fog elsülni. Én azt javaslom hogy először képzeld magad elé miért is akarsz fogyni. Azután sokkal egyszerűbb lesz minden ha ez lobog a szemed előtt!! (nekem legalábbis bevált :) ) Keress a neten étrend javaslatokat sokat lehet találni ingyen és az egy jó induló pont és SPORTOLJ! Vagy ha nincs időd gyakran sportolni ha legalább egy héten egyszer szorítasz időt nyújtásra az is sokat jelentene és a tartásodon is javít.


Cheat day-ek beleférnek én se mondtam le semmiről csak tudatosan ettem/ittam. 11 kg akár gyorsan lemehet de hogy tartani is tudd az egy kicsit nehezebb de ha megvolt a motiváció hogy a 11kg lemenjen tartani már gyerekjáték.

2020. dec. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Ha csak pl vizet iszok és este 6után nemeszek és arra is figyelek hogy kevesebbet egyek azis segit?

2020. dec. 21. 15:44
 4/6 almavirágenyém válasza:
Persze hogy segit!! Az a legjobb :)
2020. dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező

Én a vegánságot tudnám javasolni.

Nem kell koplalnod csak oda figyelned hogy rendesen egyél.

Már magában egy jó étrend koplalás nélkül is tudd segíteni. De ezektől nem leszel csontváz csak a fölösleg lemegy aztán beáll a súlyod egy normális szintre.

Az se jó ha túl vékony valaki.

De egyébként a vegán életmódnak is része (ha igazán jól csinálja valaki) az hogy sportolj.


UI.: Kijavítom a vegánság tudtommal kicsit több mindent foglal magába úgy hogy talán pontosabb megfogalmazás lenne a növényi alapú étrend.

2020. dec. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ketogén diéta + megfelelő, tervezett aerob sportolás.
2020. dec. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!