Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ennyire hatásos a háztartási...

Ennyire hatásos a háztartási keksz?

Figyelt kérdés
KB 4-5 napja volt hasmenésem, és aznap 2x egymás után. Nosza akkor háztartási keksz és diéta, mert tudtam hogy benyeltem valami szépet. 200g háztartási kekszet (1 csomag) le is ment, mint ebéd és vacsora. Másnap már bátorkodtam mást is enni, sőt, már sok minden mást is ettem, de 3 napja nem volt székletem (se folyékony, se kemény, egyszerűen semmi). Megpróbálkoztam olyan átlagos dolgokkal, amikről tudom, hogy meghajtanak: kávé, zöld tea: semmi. Konkrétan érzem, hogy székrekedésem van, semmi komoly nincsen, rendben vagyok, de egyszerűen van valami amivel megtudom szüntetni a székrekedésem? Vagy várjak még a dolgokkal? Köszönöm a válaszokat előre is!

2020. dec. 17. 03:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a háztartási keksz hatásos, hanem valószínűleg teljesen kiürültek a beleid, ilyenkor teljesen normális, ha nincs széklet pár napig. Majd jön, ha jönni akar.
2020. dec. 17. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Aszalt szilva, esetleg iszol rá egy kis langyos tejet. Messzire ne menj az illemhelytől.


Van akinek elég reggel éhgyomorra egy deci langyos víz, az is segít.

2020. dec. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így volt amikor 7 hétig nem volt széklettem és nem lett semmi bajom de vigyàzz aztàn csinàld úgy ahogy eddig volt mert rászoktatod magad az ilyesmire akkor nem mindennap fogsz kakilni hanem 2-3 naponta :D egyél / igyál sok meleget pláne reggel na meg persze a testmozgás...
2020. dec. 17. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: valóban, üres a gyomor, leállt a bélmozgás, gyakorlatilag alig van benned valami, viszont azért nem szabad hagyni, hogy kimaradjanak napok, mert akkor az eleje be(léd)szárad, és nagyon-nagyon keserves lesz megszabadulni tőle.

Majd amikor már rendesen eszel, mint korábban, akkor megy az segítség nélkül is, de most noszogtatni kell.

2020. dec. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Reszelt alma, de ha beveszel 1 protexin vagy hasonló tablettát, az is megoldja. Sok folyadék mindenképpen szükséges, mert ki vagy száradva.
2020. dec. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Napi 2 liter víz megvan minimum,de igyekszem. Köszönöm a válaszokat! Azóta sem sikerült.
2020. dec. 17. 13:39
 7/7 anonim válasza:
Szia, nekem most eleg hasonlo a problemam, neked megoldodott, kiderult, mi volt a gond?
2021. jún. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!