Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bűntudat nélküli evés Karácson...

Bűntudat nélküli evés Karácsonykor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ti az egész éves odafigyelés után (aki odafigyel) jo érzéssel el tudjatok engedni magatokat Karácsonykor es annyit esztek, ami a csövön kifér vagy csak mértékkel?

Illetve akarmi is a válasz, van bűntudatotok?

Hogy lehetne elkerulni, hogy az ember ne érezze magát rosszul, hogy ennyit eszik Karacsonykor?



2020. dec. 24. 00:00
A kérdező szavazást indított:
Egész évben odafigyelek, de ilyenkor 3 nap belefér, nem gond
Odafigyelek Karácsonykor is a mértékre, de nincs bűntudatom
Bűntudatot kelt bennem az ünnepi ebéd, ezért keveset eszem csak mindenből
Egyébként sem figyelek oda, most sem izgat, miből mennyit eszem
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Engem nem izgat ez.

Amúgyis hard-gene típus vagyok szóval napi 5 ezer kalóriától se hízok el.

2020. dec. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor eszem mikor éhes vagyok, és azt amire éhes vagyok (és van :))

Nincs bűntudatom, csak karácsonykor kicsit más a menü. Viszont mire Karácsonykor mindent elkészítünk a nap folyamán, addigra már éhezünk, és akkor egyszerre bepótoljuk a kihagyást is. Rokonok sem olyan szorgalmasak, hogy túl sok kaja jusson egy személyre, pont jó.

2020. dec. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egész évben odafigyelek, de ünnepeken, vendégségben szoktam enni olyan ételeket, amiket máskor nem. Bűntudatom nincs, de a mennyiségekre odafigyelek azon egyszerű okból, hogy nem szeretném elrontani a gyomrom. Szerencsére a súlyom elég stabil, amióta lefogytam. Ha többet is eszek ilyenkor a szokásosnál, max. 1-2 kilóval leszek több, ami magától le is megy pár nap elteltével.
2020. dec. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!