Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 13 éves kamasz fiú örülne...

13 éves kamasz fiú örülne ajándékkártyának karácsonyra?

Figyelt kérdés
Háromezer forint értékben + csoki. Karácsonyi húzás volt az osztályban, a gyerekem nem tudja, hogy mit szeret és nem is érdekli, lusta utánajárni, enyém a feladat: "Vegyél valamit anya!" Azért gondoltam az ajándékkártyára, mert ugyan nem személyes, de legalább hasznos.

2020. dec. 11. 17:49
 1/10 anonim válasza:
92%

Őszintén, ha nem iskolai ajándékozásról lenne szó ,akkor azt mondom, hogy tök jó ajándék.

De mivel az osztálytársaknak egymást kell megajándékozni, ezért szerintem nem jó. Oké, hogy hasznos, de inkább valami általános kis tárgyat vegyél neki, akár a nevével ellátva, vagy valami kis vicces szöveg ráírva, amit elrakhat, s késöbb szívesen emlékezik vissza az osztálytársára.

Egy ajándékkártya rokonnak vagy ismerősnek.

Ez az én véleményem.

2020. dec. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Persze, ha rosszlányok.hu-n lehet beváltani.
2020. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És hova szólna a kártya?
2020. dec. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem barátja akkor nagyon nehéz a dolog. Nem tud róla semmit.

Nekem általánosban nem voltak szerencsére ilyenek, de középsuliban rendszeresen. Ott mondjuk nagyjából ismertem a társaságot, meg jobban lehetett venni dolgokat. De ebben a korban nehéz. A tusfürdő, dezodor is jó ajándék szerintem, mikor én kaptam ilyeneket gyerekként én örültem neki, de ugye ezt lehet sértésnek is venni. Ha nem ismeri nagyon nehéz a dolog, meg ha ismerné se biztos hogy könnyebb lenne.

Az ajándék kártya jó ötlet lenne, de ebben a korban az megint nem annyira szokás. Az édesség jó kezdetnek.

2020. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Müllerbe.
2020. dec. 11. 18:45
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Istenem, tiszta baromság ez a névhúzásos ajándékozás a sulikban, leállhatnának már vele. Már a mi időnkben is gáz volt, 30 évvel ezelőtt.
2020. dec. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Müllerbe nem hiszem, hogy annyira járnak 13 eves gyerekek. Meg mit venne? Mosószert? 😁 vagy vegyen rajta édességet?

Vegyél egy vicces karácsonyi póló. Vagy egy jópofa díszt, díszeket.

2020. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát mond meg a “lusta” 13 éves gyerekednek, hogy semmi közöd az ajándékozáshoz, oldja meg, szívesen elviszed bármilyen boltba, de ennyi.
2020. dec. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy sima mikulás csomag? Az nem jó?
2020. dec. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor inkább csak édességeket vennék. Mondjuk egy nagy doboz celebrations válogatás vagy valami hasonló, különlegesebb csokik.
2020. dec. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!