Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek, ha a barátom csak...

Mit tegyek, ha a barátom csak húst hajlandó enni?Mást alig , az édességen és húson kívül.

Figyelt kérdés
Nem hajlandó mást megenni, azt mondja neki erre van szüksége. Hús nélkül semmit nem eszik meg. Csináltam káposztás tésztát, azt se ette meg csak mikor volt mellé hús. Én 37 éves nő vagyok, zöldségeket, gyümölcsöt, halat, magvakat ennék, nem akarok idő előtt elcsúnyulni meghízni. Halat is utálja. Pedig szeretek horgászni. Mióta vele vagyok rengeteg húst vagyok kénytelen enni, mert én készítem el és mivel igényes vagyok és gusztusos ételeket csinálok főzés közben megkívánom. Ennék én mást de sok energia külön, kétfelé főzni, mosogatni, meg az adagok eltalálása... főleg hogy a hús nagytételben olcsóbb. Karácsonykor is megettem egy fèl kacsát, ő még a salátából se evett. Tejet azt sokat iszik meg tojást de egyéb nuku. Ha ezek nincsrnek, nem eszik semmit inkàbb napokig (hús, rántotta , tej , édesség, péksütemény, ennyi !Már látom magamon hogy züllök le arcilag a rossz táplálkozástól.

#táplálkozás #édesség #hús #étkezés #evés #táplàlkozási probléma
2020. dec. 27. 16:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

keres más barátot ha zavar téged..

megváltoztatni nem hiszem hogy tudod

2020. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Angel3000 ***** válasza:
72%
Szia! Nekem is ilyen a fèrjem, húst hússal. Meg az èdessègek! Egyszer volt 1 hónapig távol tôlem, mire visszajôtt le tudtam adni 4 kg.
2020. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
A hús nem hízlal, és egészséges, te egyél hozzá zöldséget, salátát. A káposztás tészta sokkal rosszabb alternatíva.
2020. dec. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ha neked ez így nem jó, akkor változtatni kell. Vagy kétfelé főzni, vagy mindenki csinálja meg a saját kajáját.

Én húsevő vagyok, a párom pedig vega. Soha nem problémázik ezen egyikünk sem, meg soha nem akarjuk megmondani a másiknak hogy szerintünk mit kéne ennie. Megoldjuk.

2020. dec. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csinalj egyszerűen elkeszitheto húst, pl egészben sült csirke sütőben.
2020. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Utóbbit is lehet igényesen. Vaj, rozmaring/narancs stb
2020. dec. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Ha téged ez zavar akkor mondd azt neki, hogy főzzön magára külön ha nem akar éhezni és mosogasson is el.


Más megoldást nem tudok. Hagyd el, esetleg még ez az opció maradt.

2020. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Ha jól értem, ő húst eszik köret nélkül. Neked már csak köretet kell hozzá készíteni, ami lehet zöldség. És már kész is az egészséges kaja neked, a hús meg neki. Nem szükséges neked is egy fél kacsát betolni, te ugyanúgy tarthatsz mértéket.


Persze azt is érdemes meggondolnod, hogy jó-e neked ezzel az emberrel. De ha ez az egyetlen probléma, akkor azért nem olyan bonyolult a megoldás.

2020. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Ha mindig meghozza hozzávalót,és el is késziti,akkor egyen.

Ez ennyire bonyolult csak.

2020. dec. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne a hús hízlaló? A natúr csirke, kacsa, marha, lazac stb egyáltalán nem hízlal. A rántott husi meg a cordon bleu már más téma, a panír meg az olaj miatt. A káposztás tésztától sokkal inkább felszaladnak rád a kilók. Minden nap eszek húst és 45 kg vagyok. Egyél mellé köretnek rizst, édesburgonyát, párolt zöldségeket, ezek nem hízlalnak. Napközben meg egyél gyümölcsöket, magvakat és szevasz. Nem kell mindig ugyanazt ennetek.
2020. dec. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!