Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit tegyek, ha a barátom csak...

Mit tegyek, ha a barátom csak húst hajlandó enni?Mást alig , az édességen és húson kívül.

Figyelt kérdés
Nem hajlandó mást megenni, azt mondja neki erre van szüksége. Hús nélkül semmit nem eszik meg. Csináltam káposztás tésztát, azt se ette meg csak mikor volt mellé hús. Én 37 éves nő vagyok, zöldségeket, gyümölcsöt, halat, magvakat ennék, nem akarok idő előtt elcsúnyulni meghízni. Halat is utálja. Pedig szeretek horgászni. Mióta vele vagyok rengeteg húst vagyok kénytelen enni, mert én készítem el és mivel igényes vagyok és gusztusos ételeket csinálok főzés közben megkívánom. Ennék én mást de sok energia külön, kétfelé főzni, mosogatni, meg az adagok eltalálása... főleg hogy a hús nagytételben olcsóbb. Karácsonykor is megettem egy fèl kacsát, ő még a salátából se evett. Tejet azt sokat iszik meg tojást de egyéb nuku. Ha ezek nincsrnek, nem eszik semmit inkàbb napokig (hús, rántotta , tej , édesség, péksütemény, ennyi !Már látom magamon hogy züllök le arcilag a rossz táplálkozástól.

#táplálkozás #édesség #hús #étkezés #evés #táplàlkozási probléma
2020. dec. 27. 16:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%
Gondolom van vagy 100 kiló.
2020. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nem, hanem nagyon vékony, mert sokat dohányzik és vödör kávékat megiszik. Pont ez a másikfele. Én még normál súlyú vagyok, de kezdek hízni, illetve egészségtelen szìnű zsíros, és megereszkedett lett az arcbőröm kicsit. Mivel én jó súlyban vagyok volt olyan, mikor a barátom épp egy szatyor vizes zsemlét akart venni(tonna számra dobjuk ki miatta) vagy több kiló disznóhúst amivel tele van a hűtő és sikerült megakadályoznom, az eladó rámszólt, mert azt hiszik hogy én vagyok a gonosz boszorka aki éhezteti..
2020. dec. 28. 08:50
 13/19 A kérdező kommentje:
A tejboltban az idősebb decens eladónő azt mondta nekem mikor balhéztam, hogy nem kell hogy --szegény csak éhes..😕- Nem szeretek ételt kidobni.
2020. dec. 28. 08:55
 14/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, értem, hogy rosszul érzed magad. De sajnos a párkapcsolati problémákat nem lehet úgy megoldani, hogy panaszkodsz a férjedre a neten. Úgy lehet, hogy párkapcsolati terápiára mentek egy pszichológushoz, vagy az is segít, ha a két fél külön jár pszichológushoz. Ha erre nincs keret, akkor egy jó empatikus érzékkel rendelkező barátnővel érdemes elbeszélgetned ezekről a dolgokról, lehetőleg olyannal, aki a férjedet és a kapcsolatotokat is ismeri valamennyire, és külső szemlélőként hozzá tud szólni a dolgokhoz. Csak a te elmondásod alapján nem lehet segíteni, maximum ha egy szakemberrel beszélsz, aki föl tudja tenni neked a megfelelő kérdéseket.
2020. dec. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Kedves 14.válaszoló! Nem giszem hogy valakinek az étkezési szokásai miatt rögtön pszichiátert kellene fizetni...nem bulímiás vagy anorexiás. Csupán merőben más az igényünk és szintünk.
2021. jan. 4. 09:09
 16/19 anonim ***** válasza:
Te főzzél magadnak egészséges kajákat, ő meg főzze magának a húsokat hússal bár mivel neki nem főznél és nem lenne kiszolgálva étellel, hidd el megenne bármit ami nem hús mert éhes lenne.
2021. jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Az a baj ,hogy képes ő is főzni.. szénné égetett húst, natúr vízben főtt tescoscsirkét és hasonló dolgokat amit még a macska sem eszik meg csak a teknős... Meg ő. Én meg mosogathatok utána stb.
2021. jan. 17. 00:34
 18/19 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem akarod akarod a nyugdíjas éveid egyedül tölteni akkor keress egy olyan pasit aki egészségesebben étkezik mert így pár éven belül lesz egy csomó betegsége és még vastagbél daganatos is lesz.


Nem éri meg szerintem. Persze döntsd el te.

2021. jan. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
18-as. Jól látod.Már most vannak neki bèlproblèmái... :-/
2021. jan. 18. 07:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!