Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van evés után hányingerem?

Miért van evés után hányingerem?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 170 cm és 50 kg. Nagyon nehezen tudok hízni, semmiféle evészavarom nincsen, általában sokat szoktam enni. Volt egy időszak, kb fél éve amikor minden étkezés után rámjött a hányinger és rosszul éreztem magam. Most pár napja megint ezt érzem, minden evés után. Van valami ötletetek hogy ez miért lehet, illetve szükséges lenne ezzel orvoshoz mennem?

Előre is köszönöm a segítséget:)


2020. dec. 28. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg valami kisebb gyomor fertőzés, vírus, esetleg bélben valami kis apróság. Szedj normafloret vagy valami probiotikumot, egy hétig. Elvileg helyrerak.


Nekem akkor szokott ez lenni, ha huzamosabb ideig zsírosabb ételeket eszek, pl most 3 napig halászlé meg húsleves volt a menü, én is számítok hasonló dolgokra a következő napokban.


Ja, és sok sok folyadék!

2020. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:)
2020. dec. 28. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!