Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Heti 10.000 Ft-bol lehet...

Heti 10.000 Ft-bol lehet egészségesen étkezni? Te mennyit költesz ételre egy hónapban?

Figyelt kérdés
Az elkövetkezendő legalább 8-10 hónapban heti 10.000 jut ételre. Egyedül elek, heti 5x egy órát edzek, fogyni nem akarok mar igyis vékony vagyok, csak fontos lenne h egészséges legyek és úgy gondolom ennek az alapja az étkezés. Szerintetek ennyi eleg lesz?
2021. jan. 1. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Ha vannak jó kapcsolataid,akik tudnak ingyen dolgokat biztosítani akkor talán,(pl nekem 2 évig a húst egy hentes barátom hozta)amúgy egyáltalán nem. 10 ezer nekem a heti étkezésem, 2600kcal.
2021. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Simán lehet. Aki volt koleszos, az tudja hogyan. Én 2019 augusztusáig havi 8 ezerből éltem, pontosabban kajára ennyi jutott. Még mindig élek, pedig 2,5 éven éltem így.
2021. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Írj már nekem 10 ezerből egy egészséges étrendet,kiváncsi vagyok:D
2021. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kajara egyetem alatt nekem se sok jutott, az is szar volt, meg is lett az eredménye....most pályakezdő vagyok, így azért az egyetemhez képest mar jobban elek de ha nem étkezem rendesen rámegy az egészségem mire rendes anyagi helyzetbe kerülök....akkor meg hiába a sok hajtás....
2021. jan. 1. 22:47
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a baj h az elmúlt félévben olyan drága lett minden élelmiszer h gyümölcs zoldseg napi többször szinte esélytelennek érzem...
2021. jan. 1. 22:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
HETI 10e-t írt a kéreező!!
2021. jan. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bab/lencse egyéb hüvelyesek, zabkása ezek olcsó ételek és táplálóak. Nem hinném, hogy az egészséged rámenne, max nem lesz túl változatos, nem lesz benne sok hús.
2021. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bőven lehet ennyiből. 1kg filézett csirkemell 1200 -körül szokott lenni, nekem ez jó pár evésre elég. rizs pár száz forint, párolva elég egy fél bögre. Van a fagyómba rengeteg zöldség, amiket ilyenkor nehezen kapni pl.borsó, kukoroca stb. de szoktam répat is parolni meg minden féle zoldséget. A sertéshús drágább, de én hetente csak párszor eszem húst, mert nekem az bőven elég. Magvakat sokat eszem, azok drágabbak, zabpehellyel sokat eszem eszek közül.
2021. jan. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Egy napi étkezésem 5000 :D
2021. jan. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sok utánajárással, ha figyeled az akciókat, akkor lehet, ha nincs más diéta, amit tartanod kell. Viszont otthon kell főzni mindent, nem fogsz tudni étterembe járni.


Ahogy előttem írták, a főzelékek jók tudnak lenni, illetve olcsóbb zöldségek, amik amúgy is egészségesebbek, mint a gyümölcsök, ha mindig azt veszed, ami le van értékelve, akkor szerintem meg lehet oldani. Amit nehézségnek látok, hogy egy főre főzni és utána nem kidobni egy részét, elég nagy kihívás.

2021. jan. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!