Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az baj ha néha nem reggelizek?

Az baj ha néha nem reggelizek?

Figyelt kérdés

Most így többször előfordul online oktatás alatt, hogy kicsit ráérősebben kelek, és reggel csak bekapcsolódok órára, aztán hosszab szünetek nem mindig vannak. Általában nem is vagyok éhes, és ebédig simán elvagyok evés nélkül. Fizikailag sem érzem rosszabbul magam. Vizet azt ugyan úgy iszom rendesen.

Nyilván az az egészséges, hogy az ember minden reggel eszik, de ha nem is vagyok éhes, akkor nem szívesen ennék kapkodva, vagy óra közben. Ha meg keveset eszek csak, hogy legyen valami, attól csak megéhezem, és utána rossz.



2021. jan. 19. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy éhez és nem is vagy rosszul utána, akkor fölösleges erőszakolnod magadat.
2021. jan. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A reggeli nagyon fontos étkezés,de ha reggel úgy érzed nem vagy éhes nem kell erőltetni. Én se szoktam kívánni reggel semmit,de egy gyümölcsöt és szendvicset 10-11 megeszek hogy ne boruljon fel az étkezési rutinom.
2021. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre magamon és a családtagjaimon, hogy ha később kelünk fel, nem vagyunk éhesek délelőtt. Szerintem nem baj, ha nem eszel úgy, hogy nem is vagy éhes. Ha ebéd előtt 1-2 órával mégis megéhezel, de kevés időd van enni, egy joghurtot vagy banánt pl. meg lehet enni pár perc alatt, vagy akár ihatsz is valami tartalmasabbat (pl. tejeskávé, kakaó, turmix).
2021. jan. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Sokszor emberfüggő. Reggelire általában én is kevesebbet eszem, mivel egyszerűen nem vagyok éhes.
2021. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!