Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik jobb, a reggeli méregte...

Melyik jobb, a reggeli méregtelenítés vagy reggelizés?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják hogy a reggeli egészséges, mostanában meg ilyen gyúrós oldalakon olvasom, hogy milyen egészséges a reggeli méregtelenítés.. döntsék már el könyörgöm, na ezért nem követtem soha semmilyen étrendet.. eszem ha éhes vagyok.

2018. nov. 8. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet méregteleníteni.
2018. nov. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy méregtelenítés. Nem véletlenül, hogy agyatlan gyúrós oldalakon találkozol ilyen bődületes hülyeséggel. Étkezz normálisan.
2018. nov. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Nekem az a jó, hogy nem eszem délelőtt, de hogy ennek mi köze a méregtelenítéshez...? Jó, békén hagyom a szervezetemet és nem kell emésztéssel foglalkoznia, de attól még méregtelenít az én tudatos közreműködésem nélkül is, ha reggelizem, ha nem. Direkt vannak rá szervek meg minden, sokkal jobban ért hozzá, mint mi, de ha olyan okosak vagyunk, akkor is a testünknek kell kiadnunk a melót :)


Akinek kell reggel enni, az egyen, akinek nem kell, sőt rossz, az ne. Ennyi. Az étrend, életmód persze legyen jó s akkor a test megkap mindent s vígan tud méregteleníteni, amikor és ahogyan ő szokta. Böjtölni nem kell hozzá, de aki abban hisz s tudja, mit csinál, nem árt magának, nyugodtan. Én időszakos böjtölök, mivel nekem ez esik jól, de van, akinek jobb az egész nap folyamán enni.

2018. nov. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Még valami. Az, hogy mikor eszel, az nem étrend, az az ételeid elosztása. S attól még, hogy eszel, ha éhes vagyt, simán követhetsz bármilyen evési rendet, én is úgy időszakos böjtölök, hogy mindig ettem, ha éhes voltam. Egyszerűen nem vagyok éhes evési ablakon kívül.

Az étrend az, hogy mit eszel és legalább egyes esetekben az is, hogy mennyit.

2018. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!