Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kell de valamiert nem tudok...

Kell de valamiert nem tudok kakilni , mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Már 2 napja kellene de egyszerűen nem megy. Hashajtóval nem akarok próbálkozni de már eléggé fáj a hasam segítsetek. Csak normális válaszokat légyszi. Szüleimnek nem merem megmondani nálunk ez ilyen tabu szóval. és ha lehet nem szeretnék orvoshoz menni.

2021. jan. 28. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
A szüleidnél tabu a szarás? Majdnem biztos vagyok benne, hogy ők is csinálják. Szólj nekik.
2021. jan. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát jó ha holnapra se tudok akkor lehet az lesz.
2021. jan. 28. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Egyébként milyen választ vársz, ha még a hashajtó sem jöhet szóba? Bár nem értem, hogy azzal mi a gond.
2021. jan. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyél laza főzeléket, rostot, igyál sok vizet. Vagy egyél olyasmit, ami meghajt, de mégsem hashajtó gyógyszer.
2021. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2. Hát ilyen házi bevált módszerekre gondoltam, de végső esetben hashajtó is szóba jöhet
2021. jan. 28. 19:33
 6/6 A kérdező kommentje:
3. Köszi kipróbálom.
2021. jan. 28. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!