Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miben különbözik a kifejezette...

Miben különbözik a kifejezetten nőknek készüt multivitamin a férfiaknak készült multivitamintól ?

Figyelt kérdés

Értem én, hogy a nőknek készült, mert valamivel másak az összetevők, de van olyan eget rengető különbség, hogy én fiúként ne szedhetném ? Szeretném ( a jó eséllyel még fejlődésben lévő ) testemet a helyes táplálkozás mellett "turbózni". A BioTech USA oldalon már hetek óta nincs a férfiaknak készült multivitamin és én már szeretném szedni, ezért gondolkoztam el azon, hogy a női verziót vegyem. Egyáltalán nem vagyok jártas a témában, nem értek hozzá és ezért szeretnék egy kis segítséget kapni.

Köszönöm a válaszokat



2021. febr. 1. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi akadálya, hogy férfiként szedd, a nöknek való általában csak több vasat meg folsavat tartalmaz, de ettöl neked nem lesz semmi bajod.
2021. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek lényegi különbségek, a nőiben kicsivel kevesebb egyéb hatóanyag van, és több a B-vitamin. Legalábbis ez alapján az összehasonlítás alapján: [link] De eléggé átlagos vitamin mindkettő.
2021. febr. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egyik drágább, a másikra meg kevesebb a kereslet
2021. aug. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!