Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet,hogy kiágult a gyomrom?

Lehet,hogy kiágult a gyomrom?

Figyelt kérdés
Szóval tegnap megettem 3 mcdonald-os csirkés burgert és azt éreztem,hogy úgy ahogy jól laktam, de éreztem,hogy férne még belém. Létezhet,hogy kitágult a gyomrom? Mennyi idő alatt tágul vissza? Ma is ebédre megettem egy féltányér sültkrumplit,a tányér másik felén meg hal volt. Ez egy tál étel volt,normális adag,de úgy érzem,hogy férne még belém. Tudom nem szabad tele ennünk magunkat, de akkor érzem igazából jól magam ha mindig fullra beeszek legyen az reggeli,ebéd vagy vacsora. Jól csinálom vagy nem? Kitágult a nyomrom és mikor tágul vissza?Férfi vagyok 177cm 75 kg

2021. febr. 11. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Azért érezted úgy, hogy férne még beléd, mert a mekis kajának és a sült krumplinak elég szegényes a tápértéke így persze, hogy nem laktál jól vele. Ezek a kaják tele van kalóriával, de nem telítenek. Amúgy nem jó a teltségérzetre törekedni, nem egészséges. Nem tudom mennyi vizet iszol, de az segítene a teltségérzet elérésén. Törekedj napi 2,5 literre.
2021. febr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
napi kb 2 litert megiszok. Igen én a teltségérzésre törekszem,ez akkor miért nem egészséges?
2021. febr. 11. 13:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után elhízás lesz a vége. A gyomor pedig a kitágulás után összeszűkül, de ahhoz egyre kevesebbet kell enni. És akkor majd a kevéstől is fullos leszel.
2021. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!