Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Túlettem magam, mit lehet...

Túlettem magam, mit lehet ezzel tenni?

Figyelt kérdés

Előbb főztem meg egy kis csirkepörköltöt tejföllel behabarva. Nagyon éhes voltam, és sokat ettem belőle, most pedig fáj a hasam, a gyomrom, úgy érzem, mindjárt kidurranok, olyan teltségérzetem van. Mit lehet tenni, hogy ez hamar elmúljon?


20/L.



2021. márc. 2. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Semmit sem kell tenned, nemsokára elmúlik.
2021. márc. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Huh én is jártam már így nagyon rossz, akkor egy kicsit sétálgatni szoktam. Nem kell erőltetni csak egy kicsit megmozgatom az emésztőrendszeremet, persze csak akkor ha ettől nem görcsöl a hasad, akkor viszont csak ülj le és fogald le magad.
2021. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

Ha van otthon Espumisan vagy más szimetikon tartalmú gyógyszer, az segíthet. A beleidben a kaja nem lesz kevesebb, de ha gázok is vannak és az is feszít pluszban, annak segít távozni.


Egyébként meg egy kis pihenés ajánlott vagy ha már arra alkalmasnak érzed magad, egy könnyű séta segíthet. Legközelebb meg majd kétszer is meggondolod, mennyit eszel, a mostanival utólag már nem sokat lehet tenni.

2021. márc. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Várni kell
2021. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!