Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » D vitamin és D vitamin között...

D vitamin és D vitamin között is lehet különbség ?

Figyelt kérdés
Furcsa mert azt mondják ugyanaz mindig, de a Biotech-es nekem mégis többet mint a névtelenek.
2021. márc. 12. 10:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
mégis többet ér mint a névtelenek
2021. márc. 12. 10:24
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Miért ér többet neked?
2021. márc. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Mi az, hogy többet ér?

Jársz havonta d vitamin szint meghatározásra és ha mást szedsz alacsony az érték?

2021. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Ezt saját magadtól nem tudod otthon megállapítani, hogy hatásos-e a készítmény vagy sem.
2021. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De azért igen. A Biotech-estől energikusabbnak, jobban éreztem magam és a tesztoszteront/libidót is növelte. A névtelen szarokat mintha nem is szedtem volna. De itt is meg sok máshol beszámoltak erről hogy a tápkieg gyártók vitaminjai jobbak mint a gyógyszertári/drogériások.
2021. márc. 12. 21:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Ezt csak te érzed, mert azt hiszed, hogy jobb, mint a névtelen. D vitamintól (hacsak nincs komoly D vitamin hiányod) nem fogod magadat energikusabbnak érezni és nem növeli a tesztoszteront. Ez egy sima vitamin, nem doppingszer. A vitamin az vitamin, tökmindegy, hogy ki gyártja, az számít, hogy egy bogyó a napi szükséglet hány %-át fedezi, ez pedig rá van írva mindre.

Szóval semmi különbség, ha te érzel valamit, akkor azt bebeszéled magadnak, vagy nem D vitamin az, amit szedsz...

2021. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát pl ott a kálcium vagy megnézium aminek ugye több formája van.

A másik meg hogy azt se tudtam az elején milyen márka csak vettem.

2021. márc. 13. 08:14
 8/11 anonim ***** válasza:

1) Minek kérdezed, ha valójában nem vagy kíváncsi a véleményekre, hiába írja mindenki, hogy semmi különbség, te nem hiszed el?

2) minek kérdezed, ha utána mindenki válaszát lepontozod, mert nem azt írják, amit szerettél volna?

Semmi értelme a véleményedet kérdésnek beállítani. Vagy valamiért a Biotech-et reklámozod.

2021. márc. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-asnál a pont.
2021. márc. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező itt állj le mielőtt a kérdéseddel együtt kirakatunk innen a fenébe.

Sértegesd anyádat, de ne minket

2021. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!