Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől van ez? Tavaly elkezdtem...

Mitől van ez? Tavaly elkezdtem komolyan edzeni és oda figyelni a kajára,ezt októberig tartottam is(látszott az eredmény,formálódtam) Most újra elkezdtem,de semmi változás. Heti 2-3x edzek súlyokkal kb.60 percet.(Tabat,köredzés) és 1-2x megyek futni.

Figyelt kérdés
Egészségesen eszek. A kalória deficitem 1418kcal ebből átlagosan olyan 1300-at szoktam enni. A kajálást már jó pár hete csinálom akkor le is mentem 57-ről 54-re,de mióta edzek fel ment 56-ra. Tudtok segíteni,hogy mitől lehet?

2021. márc. 22. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Például azért mert az izom nehezebb mint a zsír? 🤷‍♂️
2021. márc. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Azért amit az 1-es mond.Centivel mérd magad mert a mérleg csak felbosszant.Írd le hány cm-esek a kritikus helyek ahonnan fogynál és mérd hetente két hetente mert ha betartod a dolgokat akkor annak mutatkoznia centikben
2021. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
mutatkoznia kell
2021. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!