Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy szegyek protein port?

Hogy szegyek protein port?

Figyelt kérdés

Elég kezdő vagyok..szoval edzés után mennyit kell ,hogy szedjek? Tömeget szeretnek növelni természetesen


És proteint vágy tömegnövelőt kelene szednem?



2021. márc. 23. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Először halljunk (lássunk) valamit az étkezésedről és edzéstervedről. Utána beszélhetünk a kiegészítőkről.
2021. márc. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát étkezem változatos és egészséges


Az edzés tervem:

Egy 10 perc kardió

Be melegítésként


Hátazás géppel

Bicepzeses

Tárogatás vízszintes padon 5*3 a súlyt nem tudom sajnos még csak saját testulyal edzetem

Fekve nyomás 5*3

Gugolas 5*3

Majd levezetésként 15 huzotszokas

És 10 perc kardió

2021. márc. 23. 00:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Tárogatást felejtsd el. Miért szeretnéd a mellizmodat két gyakorlattal megedzeni? Teljesen felesleges. Fekvenyomás mehet 5x8-10, squat ugyanígy. Bicepsz mehet mellnapon, enyhe tricepsz lábnapon. Legyen egy harmadik nap a hátadra, ami egy hatalmas izomcsoport, úgyhogy azt meg kell edzened. A legjobb, ha nyomatod a deadliftet is, mert egy nagyon fontos gyakorlatról van szó. Ha három napra osztjuk fel, akkor így menjen: lábak, vállak - mell, bicepsz - hát, tricepsz. A párok első tagjára fekteted mindig a nagyobb hangsúlyt, mert a második tag szinte minden edzésen dolgozik.


Legalábbis nekem ez így bejött. Ha nem érted, az sem szégyen, szerintem nem írtam le túl érthetően.

2021. márc. 23. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Picit eltértem a témától, na. Ha az étkezéseddel elegendő tápanyagot tudsz bevinni, akkor nincs szükség kiegészítőkre. Használhatsz egy adagnyi fehérjét edzés után, esetleg reggelire, ha nem edzésnapról van szó. Az adagok mennyisége rá van írva a termékre. Tömegnövelőt felesleges venned, mert olcsóbban megúszhatod természetes módon.
2021. márc. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Minden érthető volt 🙂

De sajnos az edző termék meg nem nyitottak ki..😔

2021. márc. 23. 08:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Kaja?


Az a lényegi része, és ha az rendben van, akkor nem kell semmilyen kieg. :)

2021. márc. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még edzés utánam sem 6os?
2021. márc. 23. 11:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, teljesen felesleges az ilyen táp kiegeket szedni. Hatalmas biznisz az egész, de nagyrészt parasztvakítás. Messze nem kell annyi fehérjét bevinni, mint ahogy a gyúrós oldalak (akik véletlenül pont fehérje porokat árulnak) állítják.
2021. márc. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!