Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi is a külömbség a női és a...

Mi is a külömbség a női és a férfi között?

Figyelt kérdés

Nos egy lány vagyok 17 éves vagyok és diétázok és cardiozok naponta 20 percet a fő célom inkább a fogyás lenne.

Anyukámmal beszélgettünk a protein shakekről egyáltalán nem értek hozzá se semmi szóval kérlek legalább ezért ne offoljatok ki. És akkor azt néztem hogy a női sokkal de sokkal drágább volt mint a férfi. (nem tudok róla képet bevágni se semmi mert hogy akárhogyan írom nem hozza ki) De annyi a lémyeg hogy a Lidl-ben láttam. A kérdéseim pedig az hogy miben különbözik a női és a férfi protein shake? Ha én lányként a férfit próbálnám ki mi történne? (nem az ára miatt, hanem amiatt kérdezem mert elsőre mindketten azt gondooljuk hoyg a férfi erősebb XD)



2020. aug. 3. 00:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Teljesen felesleges ilyesmit innod, az étkezéssel elég fehérjét be tudsz vinni, ez csak plusz kalória lenne. Egyél húst, tojást, sajtot, túrót, hüvelyeseket.
2020. aug. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Hát hogy őszinte legyek hozzád, nem is tudtam hogy van női meg férfi xD

De gondolom a fehérjékre gondolsz nem? :D

Ha arra akkor jelentéktelen.

Nem leszel tőle pasi, ne félj. Azok a képek amiket látsz, azok nem csak fehérjét szedtek :D ( szőrős nő) xD

Egyébként a női test kevesebb tesztoszteront is termel szóval nem lesz semmi bajod xD

2020. aug. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Ha fogyni akarsz, ahogy az első mondja, felesleges ezeket innod.


Viszont mivel diétázol, napi egy multivitamint nyomelemekkel érdemes szedned.


A kardió mellé javasolnék tornát is és súlyzós, vagy gépes edzéseket is, célzottan azokra a helyekre, ahonnan fogyni akarsz, hogy ne csak lefogyj, hanem jó alakod is legyen.

2020. aug. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
3, akkor mégis csak izomépítés is van nem?:o
2020. aug. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

3.


Nem, célzott zsír lebontás van.


Nem tudom, hogy milyen a kislány alakja, lehet hogy hasról akar fogyni, lehet hogy derékról, vagy bármiről, ami neki nem tetszik.


Ha fogyókúrázik, mindenhonnan egyformán fogy, esetleg olyan helyekről is ahonnan nem szeretne...


Nem izom tömegnövelő edzéseket javasoltam neki, hanem célzott gyakorlatokat.

Ezeken a helyeken persze erősödnek az izmok is, de a zsír eltűnésével a vékonyodás, szálkásodás lesz a látványos.

2020. aug. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 nemaRendőrség ***** válasza:
76%

Lidlset ne vegyél.

Úgy megzavarja a hormonháztartásod 17 évesen mint annak a rendje.

Olyat keress amiben nincs szója

2020. aug. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, de én nem hallottam olyat hogy célzott zsír lebontás xD
2020. aug. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, hát az a baj hogy edzsőterembe nem merek menni (félek a cikizéstől nem egy 60kgs lány vagyok) csak itthol meg most nyári munkám is van ami szintén leterhel. Szerintem akkor próbálok több sajtot, tojást, hüvelyeset enni
2020. aug. 3. 02:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak ne akármilyen sajtot :D
2020. aug. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Nem fognak edzőteremben kicikizni...

Inkább segítségre és tanácsokra számíthatsz ha kicsi a terem, ha nagy akkor meg semmire.

2020. aug. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!