Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sokat eszem szerintetek vagy...

Sokat eszem szerintetek vagy ez még belefér?

Figyelt kérdés

Reggeli: 8 óra körül munka előtt, jellemzően szendvics két kifliből (teljes kiörlésű), egy fél literes bögrében tej gabonapehellyel, illetve egy kávé.


Munkahelyemen olyan 11 óra körül eszem általában valami péksütit amit veszek munkába menet, vagy puffasztott rizst, iszom egy fél literes bögrében kakaót.


Ebéd olyan 1-fél kettő tájban, általában rendelek levest, főételt és valamikor befigyel desszert is.


4 óra tájban szoktam enni egy joghurtot simán vagy natúr kefirt kiflivel. Pluszban valami gyümölcsöt mindig (gyakran alma, banán, esetleg ha szezonális akkor szilva, szölö, barack).


Vacsorára pedig vagy hideget eszem, gyakran tojást (3-4-ből) vagy csinálok valami könnyed tésztás ételt.


20 éves, 167 cm magas lány vagyok, 58 kg. Jó alakom van, a fenekem az nagyobb de nem az az elhízott, hanem formásnak mondanám. Hasi tájékon nincs felesleg. Sportolni is szoktam, bár nem rendszeresen.



2021. márc. 29. 13:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Ha kőfejtőben, vagy vasöntödében dolgozol, akkor ez tökéletes mennyiség. Én 185 cm/ 100 kilós férfi vagyok, pont 2 nap alatt eszek ennyit. Ja, és minden nap sportolok.
2021. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
Minden férfi imádja az olyan nőket, akik zabálnak, mégsem híznak. Ez a tökéletes nő definíciója.
2021. márc. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Zabálásnak nem mondanám, de sokat eszel, igen.
2021. márc. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Nem mindenkinek egyforma az anyagcseréje, de ez egyáltalán nem sok. Ez a normális, amikor elosztva eszel, nem az hogy kávé-cigi, a reggeli kihagyva, ebédre ami belefér, aztán utána vacsorára telezabálni magadat megint.
2021. márc. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem sok szerintem.
2021. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is ennyit és kb. ilyeneket ettem 20 évesen, 52 kiló voltam akkoriban.
2021. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy mennyit eszel, az számít, hogy hány kiló vagy. 58 kiló meg szerintem elég jó súly.
2021. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted hogy jó súly?
2021. márc. 29. 21:14
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A magasságodhoz viszonyítva normális a testsúlyod.
2021. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

[link]


Eszerint 60 kg az ideális súlyod. Függ persze hogy mi van rajtad, mert ha inkább izom, akkor vékonyabb vagy, ha zsír, akkor pufibb.

2021. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!