Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha ezt az étrendet követem...

Ha ezt az étrendet követem fogyhatok?

Figyelt kérdés

Az étrend mellé még heti 2-3x szoktam edzeni.

Reggeli:szinte mindig zabkását eszek 65g-ot ez 248kcal plusz néha rakok hozzá cukor mentes mogyoró vajat(de csak keveset)


Tízórai:nem mindig szoktam,de ha igen akkor általában valami gyümölcs vagy fitness müzli szelet


Ebéd:csirkemell/comb rizzsel,párolt zöldségekkel vagy csemege ubival


Uzsonna:gyümölcs általában banán,alma


Vacsora:szinte mindig más van,hogy tojás(főtt,tükör,rántotta) vagy teljes kiőrlésű kenyér sonkával,egy kis sajttal


Már nagyon régóta csinálom,akkor le is ment pár kiló,mióta edzek visszajött néhány kg de szerintem az csak izom


2021. ápr. 2. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a mennyiségtől függ. Ha pl. a csirkemell rizzsel fél kiló csirkemell és fél kiló rizs, akkor nem fogsz fogyni.
2021. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Több információra (nem, kor, magasság, testsúly, mit és mennyi ideig edzel), illetve az ételek pontos vagy becsült mennyiségére lenne szükség.
2021. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok,lány

Rég mértem magam ,de akkor 161cm voltam és 55,1kg vagyok


Tabta, köredzéseket szoktam csinálni kb 40percesek van amikor 60. Kisebb súlyokat szoktam használni pl:guggoláshoz,kitöréshez stb… általában olyan 6-7kg-os súlyokat de van hogy 13 kg-val guggolok

Kajából kicsi vagy normál adagot szoktam enni pl egy ebédnél a csirkemell 200gramm a rizs vagy zöldség meg 50-100 gramm

2021. ápr. 2. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az étrended, bár ehetnél ennél több zöldséget is. Nem biztos, hogy ezzel a súllyal fogynod kellene.
2021. ápr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2# vagyok.

Szerintem fogyhatsz, de egy kis kiegészítésre szorul. Én a helyedben több nyers zöldséget tennék bele - ez minimális kalória és az egészségednek is jót tesz -, valamint megemelném a fehérje bevitelt. (Fogyásnál elkerülhetetlen, hogy legyen valamennyi izom veszteség, de megemelt fehérjével ezt minimalizálod.)

Az edzéseknél mindenképp legyen meg a heti 3. Ha tudod, akkor támogasd meg pár km-es sétákkal.

2021. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!