Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 152cm vagyok 55kg es 15eves....

152cm vagyok 55kg es 15eves. Viszonylag izmos vagyok. Milyen etrendel fogyhatok le es mennyit kene nagyjabol?

Figyelt kérdés
Eddig sokaig salakat ettem egesz delelott es 3fele ebedeltem, de mostanaban egy ket sikeretelen dolog miatt estenkent csokival nyugtatom magam, es igy elrontok mindent.. Mit kene tegyek? Megy van egy het az iskolabaol, ha azt meg megvarom es aztan itthon ra allok a dietara, eletmod valtasra hatasos lesz ? Azert negyjabol 45kg-ra szeretnek lemenni..

2013. jún. 10. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Fiú, vagy lány vagy? nagyon nem mindegy..


Mindenesetre ne éhezzél, az nem megoldás sosem, inkább menj el mozogj többet, hogy inkább izom épüljön a zsírból, s ne feledd, több mint 30 perces mozgás kell, hogy elkezdődjön a zsír égetése, ez általában a 30. perc körül inul be, vagyis a szervezet főként ezt égeti.


Ha gondolod írj rám, van még pár ötletem.

2013. jún. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lany
2013. jún. 10. 20:38
 3/4 Tüske Anna válasza:
Szerintem egyáltalán nem kell fogynod ! Én 14 éves vagyok 166 cm és 50 kg ! Szerintem nem kell 45 kg-ra fogynod ! Az nem baj ha kicsit izmosabb, erősebb vagy! ;)
2013. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nalad meg van az a minimalis 5 egyseg kulonbseg a magassagodnak es a tomegednel, en meg..
2013. jún. 13. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!