Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Más is szenved abban, hogy...

Más is szenved abban, hogy évek óta hiába akarja, egyszerűen nem kívánja az ételeket és nem tud rendesen táplálkozni ez miatt?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 6. 04:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem nem ennyire hosszútávon de az egyik ismerősömmel volt ilyen. Elment orvoshoz és kiderült hogy van valamilyen betegsége, már pontosan nem tudom mi. Mit érzel amikor eszel? Velem akkor volt ilyen kb fél évig amikor nagyon stresszes voltam, mondjuk én kívántam volna csak akármit ettem hánynom kellett tőle hiába akartam végre normálisan enni. Amikor elmúlt a stressz forrása akkor szépen lassan ez elmúlt. Esetleg nálad nincs valami külső hatás ami ezt okozza? Lehet a helyedben elmennék orvoshoz ha még nem voltál.
2021. ápr. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez miatt súlyos kiszáradással és hányással voltunk már kórházban többször is, de semmit nem tudtak mit kezdeni vele, mindig csak azt mondták hogy ez csak vírus, stb... Miközben minden szart ki próbáltak már:( Semmit nem érzek miközben eszek, csak egyszerűen nem tudok elégedett enni, is csak annyit eszek mint egy kismacska. És csontsovány vagyok, annyira, hogy a legtöbb ember a csuklómat a kisujjával körbe éri.
2021. ápr. 6. 04:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is körbeérem a csuklóm a kisujjammal, pedig eszem normálisan :) Esetleg propoliszos mézet, virágport lehetne kipróbálni, ezerjófű tea, rozmaringlevél tea, B-vitamin étvágy javítónak. Nutricia ital, tele van kalóriával, talán a folyékony dolgok jobban lemennek.


Azonban ezek mind csak tüneti kezelések sajnos, ha nem testi oka van ennek az egésznek, akkor minden bizonnyal pszichés - stressz (akár otthoni vagy munkahelyi), depresszió, szorongás, mind okozhat étvágytalanságot. Nekem akkor volt egy hasonló időszakom, mikor irtózatosan sok stressz ért az életem több területén is, egyszerűen nem tudtam enni, össze volt szorulva a gyomrom.

2021. ápr. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!