Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik étrendkiegészítőt...

Morekamion kérdése:

Melyik étrendkiegészítőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

26/F 71kg 184cm magas vagyok


Nagyon soványnak érzem magam, én el hiszem mindenkinek hogy ez teljesen jó súly de nekem nem!

Étvágyammal nincs probléma, nem is vagyok válogatós típus

Napi többször is eszek de 1 kg nem jön rám


Nincs túlterhelt munkám vagy egyéb dolog ami időbeosztásban vagy fizikálisan túl terhelne,



Szeretnék valami étrendkiegészítőt vásárolni, ismerősöm zöld JUMBO t ajánlotta azt mondta neki be vált.


Vásárlás előtt szeretnék még kapni mástól is infót azért is kérdezem itt aki esetleg egy csónakban utazik velem ebben a témában



Köszönöm szépen a segítséget előre is


Esetleg vény nélkül vagy vény köteles gyógyszer van amitől lehet hízni?



2021. ápr. 9. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Lényegtelen. Az számít, hogy kalóriát vigyél be. Ezt egyszerűbb és olcsóbb, ha szilárd kajával teszed. Azt írtad hogy nincs probléma az étvágyaddal. Ha ez igaz, akkor semmi mást nem kell tenned, csak enned. Napi 5x simán meg lehet enni egy tányér púpos kaját. Sok kenyérrel már is elfogyasztottál ezzel vagy 4000 kcal-t. Annyi meg biztos, hogy elég a hízáshoz.

Gondolj arra is, hogy ha ilyen étrendkiegészítővel vagy valamilyen gyógyszerrel (tudtommal nincs ilyen) felhízol, és utána leállsz vele, akkor vissza fogsz fogyni az eredeti testsúlyodra. Tehát az életed végéig kellene szedned. Már csak ezért sem érdemes ilyeneket használni.

2021. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!