Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Emésztési problémáim vannak...

Emésztési problémáim vannak már évek óta.3-4 naponta vam székletem és nem értem miért.20 éves vagyok 170cm és 55kg teljesen átlagos kicsit sportos testalkatom van. Valaki erre tudna valami tanácsot adni? Mivel lehetne gyorsítani az anyagcserémen?

Figyelt kérdés
Elég kínos ez a dolog.
2010. aug. 21. 17:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A reggeli kávé+cigi, mindég kihozza belőlem a napi ritmus :D:D
2010. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem a gyógyviz kúra segitett. Minden reggel éh gyomorra megiszom 2 dcl gyógyvizet. 1 óra mulva eredmény. Én évek óta csinálom, de te sokkal fiatalabb vagy, Neked lehet, hogy pár hét alatt magadtól beáll a ritmus, és magadtól fogsz WC-zni mindenden reggel.
2010. dec. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
És melyik gyógyvíz?
2010. dec. 8. 16:31
 14/15 anonim válasza:
Az magában nem baj,hogy 3-4 naponta van székleted sztem.De ha már a köztes időben felpuffadsz,fáj a hasad stb.. az már nem normális.Én 20 vok és nekem is hasonló gondjaim vannak. Csak nekem gyakran fáj a hasam.Többször voltam már háziorvosnál,de nem sok mindent tudtak kezdeni velem.:S Mondták h szedjek hashajtót,de az huzamosabb ideig sztem nem jó megoldás.:SS
2012. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ferenc József gyógyviz. 330 ft. Van a patikában Dm-ben stb. 3-szorra elég, most ittam meg az előbb. Nem okoz függőséget.Ajánlom, hogy próbálj ki egy kurát.
2012. máj. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!