Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gluténérzékenységet meg lehet...

Gluténérzékenységet meg lehet szüntetni savpótlással?

Figyelt kérdés

Olyat hallottam, hogy azért lesz az emberek többsége gluténérzékeny, mert nincs megfelelő emésztőnedv a szervezetében. Orvosi körökben ez nem elfogadott.

Számomra is meglepő és nem kell kiselőadást tartani itt róla, csak arra lennék kíváncsi, más is hallott-e erről és esetleg van-e tapasztalata.

Köszönöm



2021. ápr. 21. 15:24
1 2
 11/12 Ikonstar ***** válasza:

Erről írtam, hogy "Ne hidd el a helytelen információkat, sajnos rengeteg olyan található, néha még a témához nem értő orvosok nyilatkozataiban is! ".

Tele van hibával a cikk. A cölisek szervezete is fel tudja dolgozni a glutént, nem tudják gyógyítani az NCGS-t (de ha nem hiszed, menj oda és mondd nekik, hogy ugyan, gyógyítsák már meg!) és az áteresztőbeles okfejtegetés a félig emésztett ételek felszívódásával simán fikció. Rendes forrásokból tájékozódj!

2021. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem vitatkozni akarok veled, csak kíváncsi vagyok, miért vagy biztos abban, hogy jól tudod?

Egy kórház weboldala nem elég hiteles?

2021. máj. 2. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!