Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A méregtelenítés én kívül van...

Gallits Gábor CsabaPalple kérdése:

A méregtelenítés én kívül van más hatása is a zöld teának,hogy fogyókúrához ajánlják a dietetikusok,orvosok?

Figyelt kérdés
Én azóta iszok minden étkezés előtt zöld teát,mióta részben zöld teával és fogyókúrás étrend Dél sikerült leadnom 37 kg súlyt,jó a fogyókúra előtt 125 kg volt a súlyom, később pedig már csak 88kg és majd érdekelni fog hogy a 176 cm magaságomhoz 34 éves koromnál mennyi az a minimális súly,ami ideálisnak vagy közel ideálisnak mondható úgy, hogy hízékony vagyok.

2021. ápr. 23. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már megválaszoltuk neked a másik topikban is. Nem, a zöld tea nem égeti a zsírt.
2021. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezt a választ is,van olyan étel,ital ami segíti a fogyást?
2021. ápr. 24. 20:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz? Mi módon segítse? Gyorsabban fogyj tőle?
2021. ápr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem gyorsabban akarok fogyni,mert az könnyen járhat azzal,hogy elkezdek visszahízni,én leginkább valami fogyókúrás italt szeretnék elkezdeni fogyasztani úgy hogy az arra vonatkozó szabályaira és a diétás étrendemre is oda figyelve lefogyhassak vagy kezdetnek legalább megközelíthessem az ideális testsúly okát az egészségem miatt.
2021. ápr. 26. 15:17
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként itt azt kérdezem hogy a méregtelenítésen kívül van-e más hatása is a zöld teának?
2021. ápr. 26. 15:19
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves Első Válaszoló,tegnap este rákerestem a zöld teát újra és kiderült a hatóanyaga az Epigallocatechin-gallát segít a fogyásban és ezt már bizonyították állat és betegek bevonásával készült vizsgálatok során.
2021. ápr. 27. 11:37
 7/10 anonim ***** válasza:

#6

Forrás? Miben segíti a fogyást? Azért mert valaki azt írja, hogy kutatásokkal bizonyították, még nem jelent semmit. El kell olvasni a tényleges kutatást is. Nem mondom, hogy nem igaz, csak így önmagában ez semmit nem jelent.

2021. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem,sajnos nem láttam a forrást, de ha gondolja/gondolod megpróbálom elő keresni.
2021. ápr. 28. 10:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy, hogy mit gondolsz a zöld teáról. Ha előkeresed, szívesen segítek és megvizsgálom. Persze nem lebeszélni akarlak a zöld teáról, igyad nyugodtan, csak tudd, hogy nem igazán fog segíteni a fogyásban. Maximum minimálisan, ha egyáltalán.
2021. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm szépen ezt a választ is
2021. máj. 2. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!