Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez a 3. napja a böjtömnek,...

Ez a 3. napja a böjtömnek, valami hányingerfélét érzek a 2. nap végétől, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Csak ittam, 3szor ettem egy marék leveles zöldséget, és a napi vitaminadagomat vettem be - por vízben, tabletták, cseppek formájában.

Más is érzett ilyet léböjtnél? Nem vészes, de épp felismerhetően hányinger.

Mi okozhatja?



2020. szept. 1. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Mert böjtölsz.

Semmi ertelme.

Diezazni kell nem ilyeneket csinalni.

2020. szept. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Böjtölést még nem csináltam, de ha pl nincs időm enni pedig kéne - egy idő után az éhségérzetemet hányinger váltja fel. Ha eszek elmúlik.
2020. szept. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért érzed, mert marja a sav a gyomrodat. Az ugye megvan, hogy a májad és veséd folyamatosan méregtelenítenek, amit csinálsz, annak a szervezetedre semmi haszna nincsen.
2020. szept. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ez érdekes, 2-es, köszi.

Én már 2 napos léböjtöt csináltam, kicsit más változatban, zöldségek, vitaminok nem voltak, és ott nem jelentkezett.

3 naposat még nem.

2020. szept. 1. 11:18
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as, azt nem tudom, mennyit bírnak, véges a kapacitásuk. Próbálok nem vackokat enni, de a minőségi étel drágább.
2020. szept. 1. 11:20
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Semmilyen vitamint, táplálékkiegészítőt nem tanácsos éhgyomorra bevenni, és nem véletlenül... én egyszer úgy vettem be a multivitamint, hogy pont elindultam a szálloda éttermébe reggelizni, tehát talán egy 10 perc eltelt, de így is elkapott a hányinger, rosszullét, pedig ha kaja közben vagy közvetlenül előtte veszem be, semmi bajom.

Amúgy a böjtnek szerintem sincs értelme, de a te dolgod, csináld, ha akarod, csak akkor legalább ne szedd addig a pár napig a vitaminokat, amiket nem jó éhgyomorra szedni...

2020. szept. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Éhséget nem érzek.
2020. szept. 1. 11:21
 8/13 A kérdező kommentje:

6 köszi a tapasztalatot, lehet, hogy ez a gond, a 2 nap a kis adag zöldség után vettem be a vitaminokat, és valóban utána jelentkezett. Úgy látszik kevés az a kis zöldség.

Akkor ma nem lesz vitamin.

2020. szept. 1. 11:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, ha nem veszed be a vitamint, és nincs hányingered, megvan a probléma forrása. Nálam tényleg ez volt.
2020. szept. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszer én hánytam is pár perccel azután, hogy reggel éhgyomorra bevettem egy vitamintablettát. Azóta csakis evés közben vagy után veszek be vitamint.
2020. szept. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!